Telif Hakkı

mtcyazilim.com, telif haklarına saygı duyar ve bu politika ile web sitesindeki tüm içeriğin yasal olarak kullanılmasını sağlamayı amaçlar.

Telif Hakkı Politikası

Telif haklarına saygı duyduğumuz gibi kendi emeklerimizin de arkasında her zaman dururuz. Emek vererek hazırladığım sitelerin ve içeriklerin kullanılmaması için gerekli adımları atmaktan kesinlikle kaçınmayız.

İçerik Sahipliği

mtcyazilim.com web sitesindeki tüm içerik, mtcyazilim ve/veya diğer yazarlar tarafından oluşturulmuştur. Bu içerik, yazılar, görseller, videolar ve diğer tüm materyalleri kapsayabilir.

İçeriğin Kullanımı

mtcyazilim.com web sitesindeki içerik, yalnızca kişisel ve ticari olmayan amaçlar için kullanılabilir. İçerik, telif hakkı belirtilerek ve web sitesinin kaynak olarak belirtilmesi koşuluyla paylaşılabilir.

İzinli Kullanım

mtcyazilim.com web sitesindeki içerik, izinli kullanım durumunda kullanılabilir. İzinli kullanım, web sitesi yönetimi tarafından yazılı olarak onaylanmış ve kayıtlı olan bir lisans anlaşması gerektirir.

Telif Hakkı İhlali Bildirimi

mtcyazilim.com, telif hakkı ihlalleri konusunda ciddiye alır ve web sitesindeki içeriğin yasal olarak kullanımının sağlanmasına çalışır. Eğer bir telif hakkı sahibi, web sitesindeki içeriğin izinsiz kullanıldığına inanıyorsa, lütfen bizimle İletişim sayfasından iletişime geçin ve durumu bildirin.

İçerik Kullanımına İlişkin Sorumluluklar

mtcyazilim.com web sitesindeki içeriği kullanan kişiler, içerik kullanımından kaynaklanabilecek tüm yasal sorumlulukları üstlenirler.

İçerik Paylaşımı

mtcyazilim.com web sitesindeki içerik, sadece web sitesi yönetimi tarafından önceden onaylanan paylaşım yöntemleri kullanılarak paylaşılabilir.

Telif Hakkı İhlalleri ile İlgili Şikayetler

mtcyazilim.com, telif hakkı ihlalleri ile ilgili tüm şikayetleri ciddiye alır ve yasalara uygun olarak ele alır.

Değişiklikler

mtcyazilim.com, bu telif hakları politikasını zaman zaman güncelleyebilir. Bu nedenle, ziyaretçilerin bu sayfayı düzenli olarak kontrol etmeleri ve güncellemeler hakkında bilgi sahibi olmaları önerilir.

Tüm Politikalar

MtcYazılım Gebze Web Tasarım Ajansı

İletişim Numarası

MtcYazılım Gebze Web Tasarım Ajansı

E-Posta Adresimiz