MtcYazılım Logo

E-Ticaret

E-Ticaret web tasarımında sizin için sitenizi profesyonelce hazırlayacak, gerekirse daimi olarak web sitenizin yönetimini sağlayacak bir ajans mı arıyorsunuz. O zaman çok doğru bir yerdesiniz. Sizin isteğiniz doğrultusunda sizin istediğiniz gibi davranıyor seçenekleri açık bırakıyoruz. İsterseniz tün ürünleri biz yüklüyor anlaşma ile web sitenizin yönetimini sağlıyoruz.

E-Ticaret Web Tasarım

Para kazanmanın en kolay yolu interneti kullanmaktır. İnternette satışın en kolay yolu ise e ticaret sitesi sahibi olmaktır. Halen bir internet satış siteniz yoksa gelin kuralım. Siz de gideri olmayan online mağazanızın keyfini çıkarın. Bir e ticaret siteniz varsa satacağınız ürünlerin sınırı yoktur. Gerek tek gerek binlerce ürünün satışını direk kendiniz yapabileceğiniz gibi alacağınız Xml bayilik sistemi ile deposuz olarak satış yapabilir kazancınıza kazanç katabilirsiniz. MtcYazılım olarak Opencart ve WordPress satış sistemlerinin kurulumunu sizler için yapmaktayız.

E Ticaret

Online satış sitesi yani E Ticaret sitesin sizin ürünlerinizi internet üzerinde sergileyip bu ürünleri hızlıca satmanıza yardımcı olur.

WordPress E Ticaret

WordPress içerik yönetim sistemi ile hazırlanan e-ticaret siteleri özellikle kendi yönetimini kendileri yapacak işletme veya kişiler için en ideal çözümdür.

OpenCart E Ticaret

OpenCart E Ticaret sistemleri daha çok bilgi gerektirir. Web bilgisi olan veya yönetici ile çalışacaklar için bilgi gerektiren bir sistemdir.

Standart Kurulum

Standart kurulum online satış sitelerinde kurulum yapılarak size teslim edilir. Sayfa hazırlama sizin tarafınızdan yapılır.

Profesyonel Kurulum

Online satış sitelerindeki profesyonel kurulum ise tamamen tarafımızdan yapılır. Sayfalar hazırlanarak teslim edilir.

Ürün Ekleme

Ürün ekleme tamamen anlaşmaya bağlıdır. Eğer ürün ekleme sizin tarafınızdan yapılacaksa kısa bir eğitim verilir.

E Ticaret Sitesi

OpenCart E-Ticaret

OpenCart e ticaret sistemleri WordPress sistemlere göre biraz daha fazla bilgi gerektirir. En azından bilgisayar kullanımına hakim kişilere kurulması önerilir. PHP kod yapısı üzerine kurulu OpenCart sistemleri kuruyor olmamıza rağmen kullanıcı deneyimi acısından 2. planda tutmayı uygun görmekteyiz.

WordPress E-Ticaret

WordPress online satış sistemlerinin kullanımı ise OpenCart sistemlere göre daha kolaydır. Yönetilebilir Admin paneli sayesinde bir çok değişim çok kolaylıkla yapılabilmektedir. Kullanıcı deneyimi açısından oldukça rahat olan WordPress sanal satış temaları bizim de sizler için tavsiyemizdir.

İnternet Satış Sitesi

E-Ticaret internet mağazası site tasarımı tamamen sizin isteğinize göre şekillendirilmektedir. Gebze e ticaret, online satış sitesi kurma konusunda uzman web tasarım firması MtcYazılım tüm seçenekleri size göre düzenler. Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir. Ürün denetimi ve ürün yüklemesi sizin isteğinize göre şekillendirilmektedir. Bu sayede maliyetler en aza düşürülmektedir.

Gebze web tasarım olarak diyoruz ki. Eğer satacak ürün ve hizmetiniz varsa mutlaka bir internet üzerinden satış yapabilecek sistemi kurdurmanız sizin kurumsal alanda ne kadar başarılı olduğunuzu müşterilerinize ispatlamanız açısından oldukça önemlidir. Unutmayın ki tek düze olan değil günümüzde fark yaratan kazanır. Herkes bir takım şeyler satabilir, ancak satılan mal yada hizmetin sizden alınması yarattığınız fark ile doğru orantılıdır.

E Ticaret Web Kurulumu

E-ticaret yani internet mağazaları kurumsal tasarımlara göre biraz daha farklı çalışır. İçerisinde özel satış sistemi bulunan tasarımlar sayesinde binlerce ürünün satışı bu siteler üzerinden gerçekleştirilebilir. Aynı zamanda kurumsal siteler içerisinde de satış sistemi kurulabilmektedir.

Az ve kısıtlı ürün satan esnaf veya firmalara yapılan kurumsal sitelerin içerisine yerleştirilen satış sistemi sayesinde internet üzerinden satış yapmak mümkündür. İnternet satışı için kullandığımız yazılımlar sayesinde hemen her bankaya ait kredi kartı sistemleri ve taksitli seçenekler bir kaç saat içerisinde aktif edilir.

Bu işlemde bir sistem içerisinde iki sistem kullanmanıza olanak sağlayarak sizleri daha avantajlı konuma getirir. Komple tasarımın hazırlanması birkaç gün sürerken sizlerin menfaatine olacak arama motorları kurallarına dikkat edilir. Google botları sitenizi incelerken onların okuyabileceği, tanımlayabileceği şekilde yazılmış veya kodlanmış siteleri daha değerli siteler arasına sokar ve arama sıralaması puanınızı yükseltir.

Buda daha hızlı potansiyel müşterilerinize ulaşabilmeniz anlamına gelir. Ulaşımı sağlayacağınız her müşterinin ise size kazanç olarak dönme ihtimali ürünün iyi tanıtılması ve pazarlanması ile oldukça yüksektir. Daha detaylı bilgi için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.