E Ticaret Web Tasarımı

Para kazanmanın en kolay yolu interneti kullanmaktır. İnternette satışın en kolay yolu ise e ticaret sitesi sahibi olmaktır..

Bir e ticaret siteniz varsa satacağınız ürünlerin sınırı yoktur. Gerek tek gerek binlerce ürünün satışını direk kendiniz yapabileceğiniz gibi alacağınız Xml bayilik sistemi ile deposuz olarak satış yapabilir kazancınıza kazanç katabilirsiniz. MtcYazılım olarak Opencart ve WordPress satış sistemlerinin kurulumunu sizler için yapmaktayız.

Opencart e ticaret sistemleri WordPress sistemlere göre biraz daha fazla bilgi gerektirir. En azından bilgisayar kullanımına hakim kişilere kurulması önerilir. Php kod yapısı üzerine kurulu Opencart sistemleri kuruyor olmamıza rağmen kullanıcı deneyimi acısından 2. planda tutmayı uygun görmekteyiz.

WordPress online satış sistemlerinin kullanımı ise Opencart sistemlere göre daha kolaydır. Yönetilebilir Admin paneli sayesinde bir çok değişim çok kolaylıkla yapılabilmektedir. Kullanıcı deneyimi açısından oldukça rahat olan WordPress sanal satış temaları bizim de sizler için tavsiyemizdir.

Satış Sitesi Tasarımı

İnternet mağazası site tasarımı tamamen sizin isteğinize göre şekillendirilmektedir. Gebze e ticaret, online satış sitesi kurma konusunda uzman web tasarım firması Mtc Yazılım tüm seçenekleri size göre düzenler. Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir. Ürün denetimi ve ürün yüklemesi sizin isteğinize göre şekillendirilmektedir. Bu sayede maliyetler en aza düşürülmektedir.

Online Satış Sitesi

Gebze web tasarım olarak diyoruz ki. Eğer satacak ürün ve hizmetiniz varsa mutlaka bir internet üzerinden satış yapabilecek sistemi kurdurmanız sizin kurumsal alanda ne kadar başarılı olduğunuzu müşterilerinize ispatlamanız açısından oldukça önemlidir. Unutmayın ki tek düze olan değil günümüzde fark yaratan kazanır. Her kes bir takım şeyler satabilir, ancak satılan mal yada hizmetin sizden alınması yarattığınız fark ile doğru orantılıdır. Örnek ürün tanıtım ve satış olarak Netdesin.com adlı web sitesini kontrol edebilirsiniz.

E ticaret yani internet mağazaları kurumsal tasarımlara göre biraz daha farklı çalışır. İçerisinde özel satış sistemi bulunan tasarımlar sayesinde binlerce ürünün satışı bu siteler üzerinden gerçekleştirilebilir. Aynı zamanda kurumsal siteler içerisinde de satış sistemi kurulabilmektedir.  Az ve kısıtlı ürün satan esnaf veya firmalara yapılan kurumsal sitelerin içerisine yerleştirilen satış sistemi sayesinde internet üzerinden satış yapmak mümkündür. İnternet satışı için kullandığımız yazılımlar sayesinde hemen her bankaya ait kredi kartı sistemleri ve taksitli seçenekler bir kaç saat içerisinde aktif edilir.

Bu işlemde bir sistem içerisinde iki sistem kullanmanıza olanak sağlayarak sizleri daha avantajlı konuma getirir. Komple tasarımın hazırlanması birkaç gün sürerken sizlerin menfaatine olacak arama motorları kurallarına dikkat edilir. Google botları sitenizi incelerken onların okuyabileceği, tanımlayabileceği şekilde yazılmış veya kodlanmış siteleri daha değerli siteler arasına sokar ve arama sıralaması puanınızı yükseltir. Buda daha hızlı potansiyel müşterilerinize ulaşabilmeniz anlamına gelir. Ulaşımı sağlayacağınız her müşterinin ise size kazanç olarak dönme ihtimali ürünün iyi tanıtılması ve pazarlanması ile oldukça yüksektir. 

Onlar Doğru Yolu Buldular

Tüm Projeler