Sosyal Medya

Gebze sosyal medya uzmanı MtcYazilim aracılığı ile sosyal hesaplarınızı düzenli ve düzeyli olarak büyütün. Doğru planlama, doğru reklam, doğru hedef kitleye erişim ve emin adımlarla yükseliş için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Sosyal medya hesapları kendinizi tanıtmak, fikirlerinizi açığa çıkartmak, ürün veya hizmet satmak için önemli bir mecradır. Bu mecraları doğru ve verimli olarak kullanmak sizi vezir ederken yanlış atılacak bir adım tüm emeklerin heba olmasına sebep olur.

Herkes bir #hashtag ile anahtar kelimeler kullanır. Bu işaret gönderilerinizin sosyal mecralarda yayılmasının temelini oluşturur. Ancak yapılan paylaşımların doğru kişilere ulaşıp ulaşmaması bir sorundur. Elbette ki koyulan #hashtag sonra o konu ilgili kişilere ulaşabilir. Fakat doğru temellerle yapılan paylaşım ve yazılar size kazanç sağlar.

Şunu iyi bilmenizi isteriz ki sosyal platform uzman veya danışmanlarının elinde sihirli bir değnek yoktur. İki tıklama ile size binlerce kullanıcı sağlayanlarda sosyal mecra uzmanı değildir. Biz takipçi satmıyor paylaşım ve reklamlar ile sizi organik takipçilerle buluşturuyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal mecra veya platform denilen ve insanların neredeyse tüm boş vakitlerini geçirdikleri tüm alanlar birbirlerine yakın olsa da aslında hepsi birbirinden farklı işlemektedir. Örneğin Facebook her türlü paylaşım ve linke izin verirken İnstagram paylaşımlarda linke izin vermez. Linkler profilden işler. Twitter ise belli bir kelime sayısı içerisinde derdinizi anlatmaya yarar. Önemli olan sizin ne istediğiniz ve ne yapmak istediğinizdir.

Gebze Sosyal Platform Danışmanlığı

Sosyal mecralarda neler yapıyorsunuz derseniz cevap aslında çok basit doğru adımlarla düzenli ve düzeyli bir şekilde büyümenizi sağlıyoruz. Ancak şunu bilmeniz gerekir ki takipçi gönderimi yapmıyor. Hesaplarınızı riske sokabilecek işlemlerden uzak duruyoruz. Sosyal mecraların gelişim sürecinde Gebze Sosyal Medya danışmanı MtcYazılım olarak bir çok süreci analiz ederek sizin sosyal platformlardaki yükseliş adımlarınızı değerlendiriyoruz.

Onlar Doğru Yolu Buldular

Tüm Projeler