Sosyal Medya
Hizmetleri

Gebze sosyal medya uzmanı MtcYazilim aracılığı ile sosyal hesaplarınızı düzenli ve düzeyli olarak büyütün. Doğru planlama, doğru reklam, doğru hedef kitleye erişim ve emin adımlarla yükseliş için bizi aramanız yeterli olacaktır.
Hemen Teklif Alın

Sosyal medya yönetimi hakkında bilgi almak ister misiniz?

Sosyal medya hesapları kendinizi tanıtmak, fikirlerinizi açığa çıkartmak, ürün veya hizmet satmak için önemli bir mecradır. Bu mecraları doğru ve verimli olarak kullanmak sizi vezir ederken yanlış atılacak bir adım tüm emeklerin heba olmasına sebep olur.
Hemen Arayın

Sosyal Medya Uzmanı

Tamamen anlaşmaya bağlı olarak yürütülen sosyal medya uzmanlığı uzun süreli olarak değerlendirilmektedir.

Sosyal Yönetim

Sosyal medya yönetim paketlerimiz en az 3 aylık dilinler halinde sürdürülmekte ve yükseliş garantili verilmektedir.

Sosyal Hesaplar

Sosyal medya hesap veya sayfanız yükselmek isterseniz verdiğimiz hizmet organik yükselişe dayalıdır bot kullanılmaz

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Herkes bir #hashtag ile anahtar kelimeler kullanır. Bu işaret gönderilerinizin sosyal mecralarda yayılmasının temelini oluşturur. Ancak yapılan paylaşımların doğru kişilere ulaşıp ulaşmaması bir sorundur. Elbette ki koyulan #hashtag sonra o konu ilgili kişilere ulaşabilir. Fakat doğru temellerle yapılan paylaşım ve yazılar size kazanç sağlar.

Şunu iyi bilmenizi isteriz ki sosyal platform uzman veya danışmanlarının elinde sihirli bir değnek yoktur. İki tıklama ile size binlerce kullanıcı sağlayanlarda sosyal mecra uzmanı değildir. Biz takipçi satmıyor paylaşım ve reklamlar ile sizi organik takipçilerle buluşturuyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bizi hemen arayın sosyal medya hesaplarınızı geliştirmek ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın. İlla birlikte çalışmak zorunda değiliz biz sizi tanımaktan onur duyarız.
Hemen Bizi Arayın

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal mecra veya platform denilen ve insanların neredeyse tüm boş vakitlerini geçirdikleri tüm alanlar birbirlerine yakın olsa da aslında hepsi birbirinden farklı işlemektedir. Örneğin Facebook her türlü paylaşım ve linke izin verirken İnstagram paylaşımlarda linke izin vermez. Linkler profilden işler. Twitter ise belli bir kelime sayısı içerisinde derdinizi anlatmaya yarar. Önemli olan sizin ne istediğiniz ve ne yapmak istediğinizdir.

Sosyal medya uzmanlığı

Gebze Sosyal Medya

Sosyal mecralarda neler yapıyorsunuz derseniz cevap aslında çok basit doğru adımlarla düzenli ve düzeyli bir şekilde büyümenizi sağlıyoruz. Ancak şunu bilmeniz gerekir ki takipçi gönderimi yapmıyor. Hesaplarınızı riske sokabilecek işlemlerden uzak duruyoruz. Sosyal mecraların gelişim sürecinde Gebze Sosyal Medya danışmanı MtcYazılım olarak bir çok süreci analiz ederek sizin sosyal platformlardaki yükseliş adımlarınızı değerlendiriyoruz.

Gelin sosyal medya hesaplarınızı yükseltelim.

Sosyal medya takipçileriniz düşük mü? Yükseltmek ister misiniz? Bizi arayın sosyal medya hesaplarınızı nasıl yükselteceğimizi konuşalım.
Hemen Arayın

En Son Makaleler

Önem verdiğiniz konularda harekete geçmeye ilham veren, fikir ve düşüncelerinizi arttıracak makaleler, kişisel düşünceler ve fikirler için blogumuzu keşfedin.

(Heading) H Etiketi Nedir? Nasıl Kullanılır?

H Etiketi Nedir? Nasıl Kullanılır? sorusunu uzun zamandır web tasarım ve içerik üretimine yeni başlayanlardan almaktayım. Bu konuda bir içerik […]

WordPress Hosting Taşıma Nasıl Yapılır?

WordPress hosting taşıma işlemi bir çok kişi için zor ve karmaşık bir işlem gibi gözükse de biz bu taşıma işlemini […]

WordPress Admin Panel Logosunu Değiştirme

WordPress admin panel logosunu değiştirme işlemi sanılanın aksine oldukça basit bir işlemdir. Gerek ufak bir kod ile yapılabilen bu değişiklik […]