MtcYazılım Logo

Sosyal Medya

Sosyal Medya Uzmanı

Gebze sosyal medya uzmanı MtcYazilim aracılığı ile sosyal hesaplarınızı düzenli ve düzeyli olarak büyütün. Doğru planlama, doğru reklam, doğru hedef kitleye erişim ve emin adımlarla yükseliş için bizi aramanız yeterli olacaktır. Sosyal hesapları kendinizi tanıtmak, fikirlerinizi açığa çıkartmak, ürün veya hizmet satmak için önemli bir mecradır. Bu mecraları doğru ve verimli olarak kullanmak sizi vezir ederken yanlış atılacak bir adım tüm emeklerin heba olmasına sebep olur.

Sosyal Medya Uzmanı

Tamamen anlaşmaya bağlı olarak yürütülen sosyal platformların uzmanlığı uzun süreli olarak değerlendirilmektedir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal media yönetim paketlerimiz en az 6 aylık dilimler halinde sürdürülmektedir. Yapılan çalışmaların hepsi anlaşmaya bağlı olarak yükselme garantilidir.

Sosyal Medya Danışmanı

Sosyal medya danışmanı olarak sosyal hesaplarınızın yükseltilmesi için verilecek bilgiler ışığında sizin yapacağınız ilerleme ile sınırlıdır. Tek seferliktir.

Sosyal Medya Uzmanı

Herkes bir #hashtag eşliğinde anahtar kelimeler kullanarak birtakım görselleri online sosyal ortamlar üzerinde yayınlayarak takipçi kitlesini arttırmaya çalışır. Ancak maalesef ki sosyal medyada yükselmek bu kadar basit değildir. Doğru temeller eşliğinde yapılan paylaşımlar dikkat çekip sizlere takipçi olarak kazanç sağlarken yanlış yapılan paylaşımlar ise sadece boşa kürek sallamaktan ileri gitmemektedir.

Sosyal mecralar, günümüzün en önemli iletişim araçlarından biridir. İşletmeler, organizasyonlar ve bireyler, müşteri ve takipçi kitlesiyle etkileşim kurmak, markalarını tanıtmak, ürünlerini ve hizmetlerini pazarlamak için sosyal platformları kullanmaktadırlar. Bu nedenle, sosyal medya uzmanlarına olan talep her geçen gün artmaktadır. Bunu gören ve özellikle instagram üzerinde birazcık zaman geçiren herkes sosyal mecraların uzmanı olarak kendini tanıtmak sureti ile kendine kazanç sağlama peşindedir.

Sosyal platformlarda doğru kitleye ulaşmak ise sadece bir resim paylaşma, bir gönderi yayınlama ve altını #anahtar kelime ile doldurmakla yapılmaz doğru stratejileri üretmek ve bunu yönetmek bilgi ve birikim gerektirmektedir.

Sosyal Medya Yönetimi

Eğer ki bir markanız varsa ve markanızın sosyal içerik medyasında doğru şekilde tanıtılmasını istiyorsanız unutmayın biz sizinle birlikte ortak çalışarak sosyal hesaplarınızın büyümesine destek sağlıyoruz. Sosyal platformları kullanarak sattığınız ürünün, yaptığınız işin veya verdiğiniz hizmetin duyurulmasına ve marka bilinirliliğinin artması adına gerekli tüm adımları sizlerle birlikte atıyoruz.

Online olarak çalışan bu platformlarda öncelikle müşterilerinizi tanıyoruz. Yaptığınız işi tam olarak anlıyor kimlerin sizlere ne şekilde ihtiyaçları olduğunu bilerek hedef kitlenin profilini oluşturuyoruz. Öncelikli olarak kimlere ulaşmamız gerektiğini tespit ediyoruz.

Danışman olarak strateji belirliyoruz. Hedef kitlenin hangi sıklıklarda hangi platformu kullandığını belirliyor buna göre yol haritası çıkarıyoruz.

Üretilen içerikleri bu kitlenin beğenisi doğrultusunda hazırlayarak gerekli anlatımlarla belirli sürelerde paylaşarak doğru kitleye ulaşıyoruz.

Sosyal Medya Danışmanı

Sosyal melia danışmanı olarak isterseniz belirli süreli olarak sizlerle anlaşma sağlıyor nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini, stratejinin nasıl olması gerektiğiniz hangi mecralara yoğunlaşmanız gerektiğini sizlere anlatıyoruz.

Yapmış olduğunuz çalışmaları denetliyor bu çalışmaların nasıl desteklenmesi gerektiğini sizlere bildiriyoruz. Anahtar kelime seçeneklerini, içerikleri sizlerle paylaşıyor bir yandan bu yolda doğru şekilde yürümek için izlemeniz gereken yolları sizlere anlatırken bir yandan da markanızın büyümesini sağlıyoruz.

Yani zaman içerisinde atmanız gereken adımları sizlerle paylaşarak hem markanız adına doğru stratejiyi yakalamanızı sağlıyor, bu konuda nasıl ilerlemeniz gerektiğini destek alabileceğiniz yerleri bir bir size öğretiyoruz.