MtcYazılım Logo

Backlink Paketleri

Kaliteli Backlink Paketleri web sitenizin sıralamasını yükseltirken kalitesiz linkler web sitenizin arama motorlarından silinmesine bile neden olabilmektedir. Özellikle ücretsiz backlink sitelerinden uzak durarak web sitenizin güvende olmasına özen gösterin.

Backlink Paket Satışı

Backlink sitenize başka siteler tarafından gelen linkler yani referanslardır. Bu referanslar ise sitenizi değerli kılar. Şöyle düşünün sizden ne kadar çok kişi bahsederse o kadar popüler olursunuz. Backlink te aynı mantık ile çalışır. Binlerce web sitesinden sizin sitenize bağlantı gelir. Bu bağlantılar ise sizin sitenizin sıralamasını arttırır. Arama motorlarında sıralama sorununuz mu var? Sizler için hazırladığımız eşsiz Backlink Paketleri ile web sitenizin sıralamasını yükseltiyor. Arama motorlarında daha kolay bulunmanızı sağlıyoruz.

Backlink

Sitenize otorite sağlayacak olan Link paketleri tamamen bütçe odaklı paketlerdir. Her bütçeye uygun dış link paketlerimiz bulunmaktadır.

Backlink Paketleri

Yorum backlink, tanıtım yazısı, forum tanıtımları, sosyal imleme, sosyal medya bağlantıları ve haber sitesi tanıtımlarından oluşmaktadır.

Binlerce Link

1 ila 5 bin link arasında bulunan backlink paketleri tamamen anahtar kelime bazlı olarak sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Ana Sayfaya Link

Dış link paketlerimiz içerisinde milyonlara ulaşan çalışmalarda direk ana sayfaya istediğiniz anahtar kelimeleri çalışma yapılır.

Alt Sayfa Linkleri

Dışarıdan gelen link çalışmalarında yüksek kapasiteli çalışmalarda onlarca alt sayfa eklenerek yorum linkleme çalışması yapılır.

Manuel Çalışmalar

Bazı çalışmalar manuel ve tamamen el ile yapılmakla birlikte bazı çalışmalar ise özel yazılmış programlar aracılığı ile yapılmaktadır.

0 +
Tanıtım Backlink
0 +
Yorum Backlink

Backlink Paketleri

MtcYazılım iki farklı Backlink gönderimi üzerinde yoğunlaşmıştır. Birincisi makale içi bağlantı ikincisi ise yorum link olarak gönderilen bağlantı. Hangisi daha değerli diyecek olursanız ikisi de birbirini destekleyen ve birbirinden ayrılmayan değerdedir. Ayrı ayrı değerlendirmek mümkün değildir.

MtcYazilim web sitesinde iki farklı Backlink paketleri kullanılmaktadır. Gölgesinde ve hedef anahtar kelimede zirveyi zorlayan MtcYazılım hem makale için bağlantı hem de yorum olarak bağlantılar almaktadır. Bu bağlantılar sayesinde ilk sayfada olan sitemizi görebilir ve Linkleme konusundaki başarımızı ölçebilirsiniz.

İnternet üzerinde gördüğünüz sözde SEO adına dağıtılan ücretsiz gönderilen linklerin hemen hepsi reklam siteleridir. Sizin üzerinizden kendilerine gelir elde ederler. Bu sitelerin çoğu arama motorlarının ambargo koyduğu sitelerdir. Bu tarz çalışmalar sizin sitenize yarardan çok zarar sağlar ve sitenizi çöplüğe çevirebilir.

Güvenli Backlink

Bilinçsiz bir şekilde yapılan Dış link çalışmaları sıralamanızı düşürür ve illegal işlemden dolayı arama motorlarından ban yemenizi sağlar. Siteniz sıralama kaybeder hatta Google üzerinde listelenmez. Dönüşü çok zor, zaman ve para kaybetmenize sebep olacak işler doğurur.

Backlink Paketi Satın Alırken çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Satın alınan her Backlink Paketi iyi olacak diye bir kural yoktur. Karşınızdaki kişi sizi düşünerek hareket etmez, kendi kesesini düşünerek konuya yaklaşır. Evet size bir link gönderimi sağlar ancak spam skoru tavan yapmış link çöplüğüne dönmüş bir site üzerinden size gerecek referans kesinlikle olumsuzdur.

Link Paketi Satın Alırken size sadece gerçekleri anlatacak kişi ile çalışın. Sitenizi bir iki ayda şuraya buraya getireceğim diyen kişiden uzak durun. Kandırıldığınızdan emin olabilirsiniz. Biz size link gönderirken sizlere sadece gerçekleri söylüyor ve çalışmasını yaptığımız firmaların başarısını gösteriyoruz.

Backlink Satışı

Referansımız her şeyden önce kendi sitemizdir. Anahtar kelime bazında arama motorlarında ilk sayfada olan sitemiz için sürekli link çalışmaları yapılmaktadır. Siz de sitenizin arama motorlarında yükselmesini istiyor daha fazla kişiye erişip daha fazla kazanmayı planlıyorsanız hemen bizi arayın eşsiz fırsatlarımızdan yararlanın.

Link paketleri farklı farklı gönderimlerden oluşmakla birlikte bir çok platform üzerinde gerek manuel gerekse bot programlar yardımı ile yapılır. Farklı sitelerde adınıza çıkan yazı ve reklam benzeri içeriklerin başına ortasına veya sonuna sizin sitenize bir link çıkışı yapılmasından oluşur.

Sitenize binlerce site tarafından gönderilen linkler ise Google arama motoru üzerinde önemli bir site imajı çizerek sitenizin otoritesi yükselir. Otorite açısından önem kazanan sitelerin ise sıralama sonuçları arama motorları tarafından değiştirilerek sizin daha fazla kazanmanızı destekler. Dilerseniz daha detaylı bilgi için iletişim kanallarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.