SEO Optimizasyon

Arama motorlarında yükselişin ve daha fazla kişiye ulaşabilmenin sırrı SEO Optimizasyon kriterlerinden geçer. 200 ayrı kategoride incelenen siteniz belli kurallara göre yapılırsa yükseliş sansı yüksektir. SEO Optimizasyon konusunda elbette ki herkes bir bilgi veya fikir sahibidir. Ancak bilinçsizce yapılmış olan işlemler web sitelerine faydadan çok zarar vermektedir. SEO bir çok içeriği içerisinde barındırır ve biz bunları uygularken önce bir çok teste tabi tutuyor ve sonra gerekli adımları atıyoruz.

SEO Optimizasyon

SEO domain yaşı satın alınan domain süresi dahil olmak üzere resimleri kelimeleri düzeni ve hazırlanan görselleri bile kapsayan bir olgudur.

Hız Optimizasyonu

Web sitenizin hızı SEO acısından kullanıcı deneyimine yönelik avantaj sağlar. Uzun süre açılmayan siteler ziyaretçileri kaçırır.

Görsel Optimizasyon

Görsel optimizasyon iki yönlüdür. Bir çok web sitesi görsel optimizasyon yapılmadan hazırlanmaktadır. Buda sizi olumsuz etkiler.

İçerik Optimizasyonu

İçerik bir web sitesinin can damarıdır. İçerik olmazsa site çöpten başka bir şey değildir. Gelin içeriklerinizi SEO uyumlu hale getirelim.

Web Tasarımı

Kim ne derse desin SEO web tasarımı ile başlar. SEO uyumlu olarak hazırlanmayan bir site zaman içerisinde sıralamaya giremez.

Mobil Uyumluluk

SEO için en büyük kriterlerden biri mobil uyumluluk bir sitenin olmazsa olmazıdır. Arama motorları kullanıcı deneyimine dikkat eder.

SEO Çalışması

SEO adına yapılacak çalışmalar gerçekten de hiç dışarıdan gözüktüğü gibi basit şeyler değildir. Bir web sitesinin ciddi anlamda SEO raporu bile eğer ki hakkını vererek yapılıyorsa farklı sistemler üzerinde farklı raporlar çekerek ve manuel olarak gözlemlenerek neredeyse bir gün sürmektedir. Ehil olmayan kişiler ise sözde SEO çalışması cache yazılımları ile yapar. Sitenizi bir tık hızlandırmayı SEO çalışması zanneder ve sizden emeğinin kat kat fazlası ücret talep eder.

SEO Optimizasyon

Biz SEO Optimizasyonu için çalışmaya başlamadan önce sitenizi baştan aşağı inceliyoruz. Gerek içerik gerek görsel olarak yapılan hataları tespit ediyor bunları tek tek düzelttikten sonra hızlandırma işlemine başlıyoruz. SEO Optimizasyonu ucu çok açık bir olgudur. Yapılması gereken işlemler tamamen sizin isteğinize bırakılır. Bir günlük çalışmalarda yapılabileceği gibi baştan aşağı yenilemede sağlanabilir. Her işlem sizin isteğinize göre ücretlendirilir.

SEO Uzmanı

Web sitenizin SEO çalışmaları tamamlanmadı mı? Hemen arayın web sitenizi arama motorlarında yükseltelim.
Hemen Arayın

En Son Makaleler

Önem verdiğiniz konularda harekete geçmeye ilham veren, fikir ve düşüncelerinizi arttıracak makaleler, kişisel düşünceler ve fikirler için blogumuzu keşfedin.