MtcYazılım Seo Danışmanlığı

Gebze Seo Danışmanlığı: (Search Engine Optimization) Arama motoru optimizasyonu web tasarımı kadar ciddi bir iştir. Seo çalışmaları dikkatli bir şekilde yönetilmezse siteniz çöp olabilir. Peki bu bahsedilen çalışmaları nasıl yapılır? kısaca anlatalım.

Arama motorunda yükselme çalışmaları bir kaç farklı şekilde yönetilir . Birinci işlem sitenizin arama motorları ve özellikle Google kurallarına uygun hale gelmesidir. Gerek kullanılan resimler, gerek eklenen içerik tamamen öngün olmakla birlikte sitenin hız değerleri Seo çalışmalarının başlangıç ayağıdır.

Bunun haricinde yapılacak olan çalışmalar sitenizin internet üzerinden tanıtılmasından geçer. Siteniz ne kadar çok yerden bağlantı alırsa otoritesi artar ve arama motorları sizin sitenizi değerli kılar.

seo gebze

Seo Danışmanlığı

Gebze Seo

Peki biz MtcYazılım olarak seo danışmanlığında sizlere hangi hizmetleri sağlıyoruz. Hepsini tek tek sıralayalım ancak unutmayın ki bu danışmanlık bir paket değildir. Her işlem ayrı ayrı değerlendirilir veya tümü işleme alınabilir.

  • Web sitenizin içeriğinin düzenlenmesi ve kodlama çalışması.
  • Sitenizin hızlandırılması.
  • Yeni içerikler oluşturulup hareket görmeyen içeriklerin düzenlenmesi.
  • Web sitenizin tanıtımı.
  • Sitenizin reklamı.
  • Sitenize ziyaretçi ve link gönderimi.

Gebze Backlink

Gebze Seo

Backlink çalışmaları seo çalışmalarının temel parçası olup arama motorlarındaki otoritenizi arttıran çalışmalardır. Ancak dikkat edilmesi gereken konu gerçekçi olmayan backlinkler sitenizi tepe taklak edebilir.

Özellikle Google bazı siteleri karantinaya almış bulunmaktadır ve bu sitelerden backlink almak sitenizi çöpe çevirecektir.Bu konuda size naçizane tavsiyemiz sakın 2000 bedava backlink 5000 bedava backlink veren platformlara itibar etmeyin.

Unutmayın ki kimse babasının hayrına size 5K link vermez. Bu tarz aramalar sonucunda çıkan siteler ilgi çekerek reklam gelirlerini arttırma peşindedir. Sizin sitenizi yükseltme değil.

İnternet üzerinde 20 TL ye 30 TL ye backlink hizmeti sunan yerlere de itibar etmeyin. Otomatik ve aynı ip numarasından çıkan linklemeler sizin sitenizin değerini düşürecektir.

Eğer seo çalışmaları içerisinde backlink ihtiyacınız varsa bizlerle görüşmeniz yeterli olacaktır.

seo

İşinizi Hemen Mükemmelleştirmek İster misiniz?

Hizmetlerimiz

Sizin İçin Neler Yapıyoruz

Kurumsal

İşinizin, işletmenizin büyümesine yardımcı olacak hedef kitleye uygun başarılı ve anlaşılabilir çözümler.

Blog / Haber

Sizde internet üzerinden para kazanmak ister misiniz? Haber ve Blog sitenizi hızlıca kuruyor tüm ayarlarını yapıyoruz.

E-Ticaret (Satış)

Satmak istediğiniz ürünleriniz mi var? Bayilik sistemi ile satış mı yapacaksınız. Sitenizi onlarca modül ile hazırlıyoruz.

Seo / Backlink

Sitenize binlerce ziyaretçi, binlerce link gönderimi yapıyor arama motoru sıranızı garantili yükseltiyoruz.

Hizmet Detayı

Web Tasarım

Blog / Haber

E-Ticaret

WhatsApp WhatsApp Mesaj