SEO Optimizasyon
Hizmetleri

Arama motorlarında yükselişin ve daha fazla
kişiye ulaşabilmenin sırrı SEO Optimizasyon
kriterlerinden geçer. 200 ayrı kategoride incelenen
siteniz belli kurallara göre yapılırsa yükseliş sansı yüksektir.
Hemen Teklif Alın

SEO Optimizasyon hakkında daha fazla bilgi ister misiniz?

SEO Optimizasyon konusunda elbette ki herkes bir bilgi veya fikir sahibidir. Ancak bilinçsizce yapılmış olan işlemler web sitelerine faydadan çok zarar vermektedir. SEO bir çok içeriği içerisinde barındırır ve biz bunları uygularken önce bir çok teste tabi tutuyor ve sonra gerekli adımları atıyoruz.
Hemen Arayın

SEO Optimizasyon

SEO domain yaşı satın alınan domain süresi dahil olmak üzere resimleri kelimeleri düzeni ve hazırlanan görselleri bile kapsayan bir olgudur.

Hız Optimizasyonu

Web sitenizin hızı SEO acısından kullanıcı deneyimine yönelik avantaj sağlar. Uzun süre açılmayan siteler ziyaretçileri kaçırır.

Görsel Optimizasyon

Görsel optimizasyon iki yönlüdür. Bir çok web sitesi görsel optimizasyon yapılmadan hazırlanmaktadır. Buda sizi olumsuz etkiler.

İçerik Optimizasyonu

İçerik bir web sitesinin can damarıdır. İçerik olmazsa site çöpten başka bir şey değildir. Gelin içeriklerinizi SEO uyumlu hale getirelim.

Web Tasarımı

Kim ne derse desin SEO web tasarımı ile başlar. SEO uyumlu olarak hazırlanmayan bir site zaman içerisinde sıralamaya giremez.

Mobil Uyumluluk

SEO için en büyük kriterlerden biri mobil uyumluluk bir sitenin olmazsa olmazıdır. Arama motorları kullanıcı deneyimine dikkat eder.

SEO

SEO Optimizasyon

MtcYazılım Gebze SEO Optimizasyon Danışmanlığı, siteniz ile ilgili arama motoru çalışmalarını en doğru adım ve parametrelere dikkat ederek yürütür. Web siteniz için yapılacak seo çalışmaları iç ve dış olmak üzere iki kategoride değerlendirilir. Doğru Search Engine Optimizasyon uzmanı olduğumuzun en basit ispatı kendi sitemizin Google arama motorundaki sıralama sonuçlarıdır.

İç optimizasyon çalışması belli kategorilere göre yürütülür. Sitenizin hızı, arama motorlarının sisteminizi nasıl ve ne şekilde gördüğü ile ilişkilidir. Hız değerleri ise sitenin sıralaması ile doğrudan ilişkilidir.

Dış SEO çalışmalarında ise sitenize linkler gönderiyoruz. Backlink olarak değerlendirilen bu linkler sitenizin arama motorlarındaki otoritesini yükseltmektedir.

Bizi arayın web tasarımı ile ilgili hayallerinizi, planlarınızı veya kafanızdaki projeyi bizlere anlatın. Sizinle karşılıklı olmasa bile birer kahve içerek planlarınız hakkında sizinle sohbet etmekten, size fikir vermekten mutluluk duyarız.
Hemen Arayın

Web Site SEO Optimizasyonu

Ne kadar çok sitede sizin sitenizin adı geçerse siteniz o kadar çok otorite sahibi olur. Gönderilen linkler hakkında daha detaylı bilgi için Backlink sayfasını inceleyebilirsiniz.

Size SEO Optimizasyon adına kimsenin söylemediği bir gerçeği söyleyeceğim. Google gibi arama motorlarında yükseliş kimsenin tek elinde değildir. Buna kısa süreli garanti verenler sizi 2 ayda birinci sayfaya çıkaracağız diyenler kısmi olarak size yalan söyler.

SEO Optimizasyonu

Yükseliş uzun çalışmalar gerektiren bir işlemdir. Unutmayın ki rakiplerinizde yükselme çabası içerisindedir ve şunu asla aklınızdan çıkartmamanız gerekir. Hızlı yükselişin sonu da hızlı düşüş olur. Plansız ve programsız yapılan SEO çalışmaları size sadece zarar getirir.

SEO optimizasyonu

Önemli olan doğru adımları atarak bilinçli ve sağlıklı bir yükseliştir. Anlık yükselişler sunucu arama motorlarından ban yiyen site bir daha listelenemez ve liste dışı kalır. Bu yüzden her SEO uzmanı olduğunu iddia eden kişiye itibar etmeyin. Google arama sonuçlarındaki kendi firma sırasına bakın. Ne kadar uzman olduğunu oradan anlayabilirsiniz.

Gebze SEO

SEO optimizasyonunun sağlanması gerçek anlamda emek ister. Her sitenin her kuruluşun bir rakibi vardır. Ben yaptırdım neden ilk sırada değilim gibi bir durum hiç bir web sitesi için geçerli değildir. Web tasarımı ile SEO birbirinden farklı unsurlardır. Her site yaptıranın ilk sırada olması mümkün olmayan bir düşüncedir. Ancak imkansız değil zaman içerisinde çalışmalarla bunu yapabilmek mümkündür.

Gelin sizin de web sitenizi hazırlayalım.

Hala bir web siteniz yok mu? Sizin de web sitenizi tasarlayalım. İşlerinizi rakiplerinizin bir adım önüne taşıyın.
Hemen Arayın

En Son Makaleler

Önem verdiğiniz konularda harekete geçmeye ilham veren, fikir ve düşüncelerinizi arttıracak makaleler, kişisel düşünceler ve fikirler için blogumuzu keşfedin.

WordPress Hosting Taşıma Nasıl Yapılır?

WordPress hosting taşıma işlemi bir çok kişi için zor ve karmaşık bir işlem gibi gözükse de biz bu taşıma işlemini […]

WordPress Admin Panel Logosunu Değiştirme

WordPress admin panel logosunu değiştirme işlemi sanılanın aksine oldukça basit bir işlemdir. Gerek ufak bir kod ile yapılabilen bu değişiklik […]

Unutulan WordPress Admin Şifresini Sıfırlama

Unutulan wordpress admin şifresini sıfırlama sanılınan aksine oldukça basit ve çok ciddi bilgiler gerektirmeyen bir işlemdir. WordPress admin giriş şifresi […]