Seo Optimizasyon

Arama motorlarında yükselişin ve daha fazla kişiye ulaşabilmenin sırrı SEO Optimizasyon kriterlerinden geçer. 200 ayrı kategoride incelenen siteniz belli kurallara göre yapılırsa yükseliş sansı yüksektir. Ancak sabırlı olmak gerekir.

MtcYazılım Gebze SEO Optimizasyon Danışmanlığı, siteniz ile ilgili arama motoru çalışmalarını en doğru adım ve parametrelere dikkat ederek yürütür. Web siteniz için yapılacak seo çalışmaları iç ve dış olmak üzere iki kategoride değerlendirilir. Doğru Search Engine Optimizasyon uzmanı olduğumuzun en basit ispatı kendi sitemizin Google arama motorundaki sıralama sonuçlarıdır.

İç optimizasyon çalışması belli kategorilere göre yürütülür. Sitenizin hızı, arama motorlarının sisteminizi nasıl ve ne şekilde gördüğü ile ilişkilidir. Hız değerleri ise sitenin sıralaması ile doğrudan ilişkilidir. MtcYazılım olarak yürüttüğümüz hız çalışmalarını Google Speed Test minimum 50 GTmetrix ise 80 ve üzeri olarak değerlendiriyoruz.

Dış SEO çalışmalarında ise sitenize linkler gönderiyoruz. Backlink olarak değerlendirilen bu linkler sitenizin arama motorlarındaki otoritesini yükseltmektedir. Ne kadar çok sitede sizin sitenizin adı geçerse siteniz o kadar çok otorite sahibi olur. Gönderilen linkler hakkında daha detaylı bilgi için Backlink sayfasını inceleyebilirsiniz.

SEO Optimizasyon

Size SEO Optimizasyon adına kimsenin söylemediği bir gerçeği söyleyeceğim. Google gibi arama motorlarında yükseliş kimsenin tek elinde değildir. Buna kısa süreli garanti verenler sizi 2 ayda birinci sayfaya çıkaracağız diyenler kısmi olarak size yalan söyler. Yükseliş uzun çalışmalar gerektiren bir işlemdir. Unutmayın ki rakiplerinizde yükselme çabası içerisindedir. Önemli olan doğru adımları atarak bilinçli ve sağlıklı bir yükseliştir. Anlık yükselişler sunucu arama motorlarından ban yiyen site bir daha listelenemez ve liste dışı kalır. Bu yüzden her SEO uzmanı olduğunu iddia eden kişiye itibar etmeyin. Google arama sonuçlarındaki kendi firma sırasına bakın. Ne kadar uzman olduğunu oradan anlayabilirsiniz.

Gebze SEO

SEO optimizasyonunun sağlanması gerçek anlamda emek ister. Her sitenin her kuruluşun bir rakibi vardır. Ben yaptırdım neden ilk sırada değilim gibi bir durum hiç bir web sitesi için geçerli değildir. Web tasarımı ile SEO birbirinden farklı unsurlardır. Her site yaptıranın ilk sırada olması mümkün olmayan bir düşüncedir. Ancak imkansız değil zaman içerisinde çalışmalarla bunu yapabilmek mümkündür.

Onlar Doğru Yolu Buldular

Tüm Projeler