hakkımızda

Hakkımızda

Web tasarımı sanattır. Bizde web sanatçısı

İşte bizim hakkımızda edinebileceğiniz bilgilerin bulunduğu sayfadasınız. Peki MtcYazılım kimdir? Web tasarım işine ne zaman nasıl başladık hepsi bu sayfada. 2000 yılında başladığımız web tasarımı işi ile birlikte sayısız internet radyosu, irc server (Chat sistemleri), Mirc programları editledikten sonra sektöre uzun bir ara verdik. Ara verdiğimiz dönemlerde ise sadece yakın arkadaşlarımızın siteleri ile uğraştık.

2015 yılında yeni işe adım atmamızla birlikte web tasarım konusunda bir çok kişinin mağdur olarak tabiri caizse dolandırıldığını fark ettik. Sektörde güvenilir kişilere ihtiyaç olması nedeni ile 2015 yılından bu yana tekrar web sistemleri ile uğraşmaya karar verdik. Geçtiğimiz zaman içerisinde WordPress başta olmak üzere bir opencart sistemlerinde kendimizi geliştirerek bir çok tasarıma imza attık ve  mutlu müşteriler yarattık

Tek bir olumsuz yorum olmayan müşteri portförümüz içerisinde sizleri de görmeyi arzu ederiz. Unutmayın ki MtcYazılım web tasarımlarını yaptırdığınız bir firma, bir kuruluş, bir topluluk değildir. Sizin yanınızda olan, Sizin kazanmanızı sağlayan bir çalışanınız, bir iş ortağınızdır.Web tasarım işindeki yegane hedefimiz sizlerin yaptırdığınız tasarımlardan kazançlı çıkmasıdır. Çünkü siz kazandıkça biz kazanırız.

Hakkımızda Web Tasarımı

Hakkımızda verdiğimiz bilgilere web tasarım bölümünden devam ediyoruz. Web tasarımı çok yalın bir kelime olsa da içerisinde bir çok dinamiği barındıran, ucu bucağı olmayan ve hayallerin dijital ortama yansıtıldığı bir terimdir. Neden web tasarımı yaptırmalıyız diye düşünen bir çok kişi var. Birbirinin altını fitilleyen dinamitlerin en ucunda yatan tek amaç ise kazançtır. Kimi para kazanır, kimi onu takip edecek kişi, kimi de hayatına mutlu anlar kazanır.

Biz web tasarımlarını yaparken sizin ne kazanmak istediğinizi notlarımızın arasına alarak kazanmanızı sağlayacak hedef kitleyi belirliyoruz. Hedef kitlenizin davranışları, hareketleri, ilgi alanları, nelerden hoşlandığını analiz ettikten sonra onların rahat ulaşabileceği, rahat kullanabileceği bir web sitesi tasarlıyoruz. Unutmayın ki web siteleri sizin zevkinize göre değil sizi tercih edecek kişilerin beğenilerine göre olmalıdır.

Hakkımızda
hakkımızda-eticaret

E-Ticaret

Hakkımızda

E-Ticaret sistemleri web siteleri içerisinde büyüyen bir yıldızdır. İnsanların artık tüm alışverişlerini internetten yaptığı dönemde stok ve personel maliyeti olmadan dahi çok uygun rakamlarla bayilik alınabilerek bile yürütülebilecek basit, anlaşılır tasarımlardır.

Şimdi bir düşünün Yemeksepeti.com adlı internet sitesinin kaç tane mağazası var? Hiç bir mağazası yok. Mağaza kirası yok, personel maliyeti yok, dekorasyon yok, hava parası yok ama ülkenin en fazla işlem gören ve en kazançlı siteleri içerisinde yer alan bir yapıya sahip.

Peki siz neden kolları sıvamıyorsunuz. İnternet üzerinde 500 TL ye 1000 TL ye bayilik veren bir çok site ile anlaşıp neden kazanmaya hemen başlamıyorsunuz? Unutmayın ki girişimde bulunmazsanız yerinizde sayarsınız.

Seo Çalışmaları

Hakkımızda

Seo ( Search Engine Optimization) bizim dilimizde ise arama motoru optimizasyonu. 2 farklı şekilde yürüttüğümüz Seo çalışmalarının hepsi yükselme garantilidir. Ancak bilinmesi gereken en önemli detay bu yükseliş bir günde olmaz ve aylar gerektirir. Bu işi bilmeyen bir çok kişi ben yaptırdım neden şurada burada değilim der ve kısmen haklılar ama unutulan şey şudur. Sen yaptırdın ama sektörde tek değilsin. Senin gibi binlerce kişi senden daha önce yaptırdı hatta yaptırmakla kalmadı Seo çalışmalarına önem verdi.

Arama motorları kaba bir tabirle derki. Sen siteni yaptın ama onunla ilgilenmez ve ona yatırım yapmazsan ben seni hiç bir yere çıkartmam hatta geriletirim. Eğer sizde sitenizin gerilememesini hatta ileri gitmesini istiyorsanız Seo sayfamızı mutlaka ziyaret edin.

hakkımızda-gebze-seo

Size Özel Teklifler İçin Bizi Arayın

Müşterilerimiz

Bizim Hakkımızda Ne Dİyor

WhatsApp WhatsApp Mesaj