Hakkımızda

MtcYazılım Gebze Web Tasarım

2000 yılında başladığımız web tasarım işi ile birlikte sayısız internet radyosu, irc server (Chat sistemleri), Mirc programları yaptıktan sonra sektöre bir süre ara verdik. Ara verdiğimiz dönemlerde ise sadece yakın arkadaşlarımızın siteleri ile uğraştık.

2015 yılında yeni işe adım atmamızla birlikte web tasarım konusunda bir çok kişinin mağdur olarak tabiri caizse dolandırıldığını fark ettik. Sektörde güvenilir kişilere ihtiyaç olması nedeni ile 2015 yılından bu yana tekrar web sistemleri ile uğraşmaya karar verdik. Son 4 senede bir çok site tasarlayarak mutlu müşteriler yarattık.

Sizi de mutlu müşterilerimizi arasında görmeyi arzu ederiz.

Neden MtcYazılım?

Biz hiç bir zaman hizmetin anlık olduğunu düşünmedik. Bir siteyi tasarladıktan sonra basit bir mail açma işlemi için müşterilerimizden ilave ücret istemedik. Biz tasarladığımız sitelerin her zaman arkasında durduk, bir çok web tasarımcısı gibi teknik desteği bir aylığına vermedik. Biz çalıştığımız kişileri müşterimiz değil iş ortağımız olarak değerlendirdik.

Biz işimizi aşkla yapıyoruz, biz web sitesi tasarlarken büyük zevk alıyoruz. Zevkle, severek yaptığımız için meyvelerini topladıkça da kendimizle gurur duyuyoruz.

Biz size her zaman ihtiyacımız olduğu düşüncesi ile web sitelerinizi tasarladık.

Her kez bilir yapılmış bir şeyi tekrardan inşa etmenin zorluğunu. Basit bir tamir işi bile saatler alır oysaki o saatler içerisinde komple sıfırdan tesisat çekilir. Geliştirmede öyledir. Var olan sistemde değişiklikler ister. Ama biz işimizi aşkla yapıyoruz. Tüm gelişim işlerinize itina gösteriyoruz.

MtcYazılım Standartları

  • Domain ve hostinginizi biz alıyoruz.
  • Sınırsız hosting hizmeti sağlıyoruz.
  • Lisanslı yazılımlar kullanıyoruz.
  • Temel seo ayarlarınızı yapıyoruz.
  • Her siteye blog sistemi kuruyoruz.
  • İlk tanıtımlarınızı biz yapıyoruz.
100 lerce Mutlu müşteri
1000 Lerce Erişim
10000 lerce Paylaşım
WhatsApp Mesaj