Web Tasarım

Web site tasarımı yaptırmak istiyorsanız sizin için en doğru yerdesiniz. Binlerce referansı olan doğru ve güvenilir web site tasarım ajansı MtcYazılım. Web tasarımı sanattır. Bizler de Web Sanatçısı.

Web tasarımı yaptırmak isteyen hemen herkesin bizi araması bizden konu ile ilgili bilgi alması kendi menfaatine olacaktır. İlla sitenizi bize tasarlatacaksınız diye bir durum asla söz konusu değildir. Başka yerde yaptıracak olsanız bile bizden doğru bilgileri alarak yola çıkmanızı her hangi bir sorunla karşılaşmamanız için tavsiye ederiz. İnternet sitesi yapıyorum diyen kişilerin çoğu sizden paranızı alana kadar size hizmet verir paranızı aldıktan sonra ise iş tamamen değişir. Evet ortaya bir internet sitesi çıkarırlar ama o siteye site diyebilmek için bir çok şahide ihtiyacınız olacağını unutmayın. Biz kesinlikle en iyiyiz demiyoruz. Ama Referanslarımızı incelemeniz ve onlara bizi sormanız ne kadar iyi olduğumuz hakkında fikir almanız anlamına gelecektir.

Sizlere geliştirilebilir web siteleri sunuyoruz. Biz web sitenizi olması gereken en iyi şekilde hazırladıktan sonra tüm giriş bilgilerini sizlere teslim ediyoruz. Arzu ederseniz web sitesi tasarım sürecinde aktif olarak kullandığımız panelin kullanımını sizlere öğretiyoruz.

Buradan sonra isterseniz siz web sitenizi blog yazıları ile güçlendirebiliyor. Daha fazla kişinin web sitenizi ziyaret etmesini sağlayabiliyorsunuz. Yönetilebilir panel sayesinde web sitenizdeki istediğiniz her alanı değiştirebiliyor geliştirebiliyorsunuz.

Kusursuz Web Tasarım

Web sitesi tasarım sürecimizde güncellenebilir, değiştirilebilir ve müdahale edilebilir sistemler kullanmaya özen gösteriyoruz. Bir çok web site tasarım firmasının yaptığı gibi hazır şablonlar üzerine kesinlikle kopyala yapıştır yapmıyoruz size özel içerikler üreterek kusursuz tasarımlar sunuyoruz. Aynı zamanda web sitelerinizi arama motorlarına uygun hale getirirken özellikle Google uyumlu olarak seo optimizasyonunuzu sağlıyoruz. Bununla da kalmıyor web sitenizin Google kaydını yapıyor sitenizi Google’ a gönderiyor ve analizleri görebilmeniz için analist sunucu kaydınızı gerçekleştiriyoruz.

Web Site Tasarım Ajansı

Hız optimizasyonu bir web sitesinin can damarlarından biridir. Yavaş siteler kullanıcılar tarafından ilgi görmez ve yüklemeye beklemeden kullanıcı kaybı yaşanır. Bu nedenle sitenizdeki gerekli resim ve hız optimizasyonunu sitenize zarar vermeyecek şekilde sağlıyoruz. Biz Web site tasarımı yaparken hız optimizasyonu sağlanmış temaları seçerken aynı zamanda kendi hızlandırma ekipmanlarımızı da kullanarak sitenizi olabilecek en hızlı hale getiriyoruz.

Onlar Doğru Yolu Buldular

Tüm Projeler

Web Tasarım S.S.S

Web tasarım hakkında sıkça sorulan soruların cevaplarını kaleme aldık. Nasıl çalıştığımızı nelere dikkat ettiğimizi, işleyen süreç içerisinde attığımız her adımı öğrenmenizi istedik.

Web Tasarımı Nedir?

Hakkında herkesin bir iki cümle de olsa bir şeyler söyleyeceği; basit gibi gözüken bu kavram, günümüzde dijital dünyada yer almak isteyen tüm firmalar için vazgeçilmez hale gelmiş boyutta. Dolayısıyla kulaktan dolma bilgileri bir kenara bırakıp detaylıca irdelenmesi ve üzerinde kafa yorulması gereken bir unsurdur Web Tasarım. Yine de ağır terimler ve jargonlara boğulmayacaksınız bu yazımızda. MTCYazılım farkıyla sizlere web tasarımın ne olduğundan ve neden ihtiyaç duyulduğundan bahsedeceğiz. Bunu yaparken de kafanızda oluşacak bütün sorulara sağlıklı yanıtlar vermek ve sizleri ‘’bilgi çöplüğü’’ olarak nitelendirilebilecek sitelerde konuyla ilgili farklı aramalara yönelme zahmetinden kurtarmak en büyük temennimiz. Dilerseniz başlayalım..

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte bilgisayar ve internet kullanımı, tabiri caizse ‘’yemek yemek, su içmek’’ gibi temel ihtiyaçlarla neredeyse aynı duruma geldi. Bunun böyle olmasını sağlayan çok sebep var. İnternetin hayatımıza girmesi ile birlikte; bir bilgiye ulaşmak için çeşit çeşit ansiklopedi devirmek zorunda kalmıyoruz, alışveriş yapmak için parmağımızı oynatmamız yeterli oluyor, uzaktaki sevdiklerimizle hasret gidermek internet sayesinde çok daha kolay.

Yada bir işletme sahibi olarak sesimizi daha uzağa duyurabilmek için interneti kullanıyoruz. MTC Yazılım tam da bu noktada internetin bu güzel faydasını sizler için etkili bir şekilde kullanıp, çağa ayak uydurmanızı sağlıyor. Çünkü dijital dünyada var olmak, firmanıza/projenize ilgi duyacak potansiyel kitlelere ulaşmak ve satışlarınızı/gelirlerinizi katlamak için artık olmazsa olmaz. Web tasarım yada web sitesi tasarımı bu bağlamda oldukça büyük bir önem arz ediyor.

En basit tanımıyla web tasarımı, internet sitenizin ve içerisinde sunduğunuz içeriklerin/görsellerin belli bir düzen dahilinde ziyaretçilere sunulmasıdır. Bu düzen ne kadar estetik olursa, ziyaretçileriniz o derece sitenizde kalacak ve hizmetlerinizden etkilenip alım yapmak isteyecek. MTC Yazılım; iyi planlanmış bir web tasarım süreciyle sizleri hiç ummadığınız kitlelerin radarına sokarak, gelirlerinizin artmasına yardımcı oluyor!

Web Tasarımı Nasıl Yapılır?

Web tasarımı; ilgi isteyen, detaylı planlanması ve belli aşamalardan geçmesi gereken bir süreçtir. MTC Yazılım, hizmet verdiği her alanda planlı çalışmayı kendine esas alır. Referanslarımızın arkasında yatan memnuniyetin sırrı budur. Her web sitesinin hitap ettiği yada edeceği kitle farklı olduğundan, sunulan hizmet ve beklentilerin de aynı şekilde farklı olması gerektiğinden; bizde her müşterimiz için farklı düşünür, farklı çalışırız. Öncelikle karşılıklı olarak etkili iletişimi sağlamak için kendimize düşen tüm sorumlulukları yerine getirir, tüm önlemlerimizi alırız. Aynı hassasiyeti siz değerli müşterilerimizden de bekleriz. Çünkü birbirimizi ne kadar iyi anlayabilirsek yada en azından anlamaya ne kadar istekli olabilirsek, ortaya çıkacak olan sonuç her iki taraf için o kadar tatmin edici olur.

Web Tasarım Yapım Süreci

 1. Etkili ve Sağlıklı İletişim

  Sizlerle iletişime geçip taleplerinizi en ufak ayrıntısına kadar not alıyor, beklentilerinizi tecrübelerimizle eşleştirmeye çalışıyoruz.
 2. Projenin Ortaya Koyulması

  Projenizi belirlerken tabi ki de siz değerli müşterilerimizin taleplerini ön planda tutuyoruz. Açmak istediğiniz web sitesinin nasıl bir amaca hizmet edeceğine yönelik karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunuyor, sizlere tecrübelerimizi paylaşıyoruz. Rakip analizleriyle; sizleri onlardan ayıracak unsurları ortaya koyuyor, hem görsel hem de yazılı bir şekilde bunu uygulamaya döküyoruz.
 3. Tasarım Süreci

  Kurumsal kimlik ve grafik tasarım çalışmalarıyla sitenizi göze hitap edecek hale getiriyoruz. Tasarım süreci, web tasarımın en kritik aşamalarından biridir. Uzmanlarımız sitenizin ziyaretçilerin gözünde profesyonel ve güvenilir bir imaj çizmesi için sıkı bir çalışma gerçekleştiriyorlar. Unutmayın ki ilk intiba için ikinci bir şansınız yok!
 4. Kodlama

  Sahip olmak istediğiniz web sitesi için gerekli olan kod yapısına karar veriyoruz. Bunu yaparken tabi ki isteklerinizi ve beklentilerinizi kendimize rehber alıyoruz. PHP, HTML5 gibi kod yapılarının kendine göre ayrı özellikleri olmakla beraber, aynı ölçüde dezavantajları ve avantajları bulunmaktadır. Tüm bunları web tasarım sürecimizde detaylı bir şekilde masaya yatırıyoruz.
 5. Uygulamaya Geçme

  Firmanıza ait görsellerin ve içeriklerin itina ile siteye yüklendiği bu kısımda esas amacımız her zaman olduğu gibi sitenizi ziyaretçilerin gözünde profesyonel göstermek. Bunun için tüm görsel ve yazılarınızı belli standartlara uyumlu hale getiriyoruz.
 6. Web Sitesinin Test Süreci

  Web tasarım konusunda çok uzun yıllardır hizmet vermekteyiz ve bu süre zarfında edindiğimiz tecrübeler özgüvenimizi beslemeye devam ediyor. Yine de sürecin işleyişinin doğruluğundan emin olmak için çalışmalarımızı tâbi tuttuğumuz bazı testler var. Bu testler sayesinde bazı gözden kaçan detayları fark edip, çalışmalarımızı buna göre şekillendiriyoruz. Gerekirse tüm süreci kısa sürede başa alıp, yeniden planlamaya gidebiliyoruz. Test sürecinde yoğunlukla; web site sayfalarının açılış hızları, sitenin görsel durumu, mobil cihazlardaki görünümü ve yazılı içerik kontrolleri üzerinde duruyoruz. Tüm ayarlar optimal seviyeye getirilerek tarafınıza bu şekilde teslim ediliyor.
 7. Destek

  Tabi ki siz değerli müşterilerimize çalışma sonlandıktan sonra belli bir süreye kadar online desteklerde bulunuyoruz. Kafanıza takılan tüm sorulara açık bir şekilde yanıt vererek, tecrübelerimizden olabildiğince faydalanmanızı sağlıyoruz.
Neden Web Sitesi Yaptırmalıyım?

Bunu aslında az önceki başlıkta özetledik fakat detayına inmekte fayda var. İnternet kullanımı hemen hemen her yaştan bireyin bilgisi dahilinde. Dolayısıyla internet üzerinde çok geniş bir pazar olduğunu söylemek mümkün. Web tasarım, firmanızın/projenizin bu pazara açılmasını sağlayan en büyük köprü diyebiliriz. Web siteleri, arama motorları üzerindeki kimliğimizdir. Bir web site sahibi olmak, internet kullanımın %77'lere vardığı ülkemizde (genel olarak işletmelerin pek azının site sahibi olduğunu düşünürsek) rakiplerinizden 1–0 önde olmak demektir!

 • Güvenilir bir imaj çizersiniz!
 • Daha kolay ulaşılabilir olursunuz!
 • Müşterilerinizle aranızdaki iletişim artar!
 • Müşterilerinizin şikayet ve taleplerinden daha hızlı haberdar olursunuz!
 • Kitleniz genişler, bilinirliğiniz artar!
 • Marka olma yolundaki en büyük adımı atmış olursunuz!

Web site sahibi olmak MTC Yazılım ile hiç zor değil! Bize hemen Web Tasarım iletişim sayfamızdan size uygun olan iletişim kanallarından birini tercih ederek bize hayallerinizden bahsedin!

Neden MTC Yazılımı Tercih Etmeliyim?
2000 yılından beri uzman kadromuzla web tasarım, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), backlink, e-ticaret ve sosyal medya hizmetleri vermekteyiz. Günümüze kadar geçen sürede yanlışlarımızdan büyük ders çıkarıp hata payını sıfıra indirdik! Ortaya koyduğumuz bazı referanslarımızı web tasarım projeleri  sayfamızdan görebilir, sizde şanslı müşterilerimiz arasında yer alabilirsiniz!
 • Dürüstüz, sizlere asla ütopik vaatlerde bulunmuyoruz. Yapamayacağımız hiçbir işin garantisini vermiyoruz!
 • Bir web sitesi tasarlarken profesyonel yazılımlar kullanıyoruz!
 • Tüm müşterilerimizle özel olarak ilgilenip, projelerini en az onlar kadar sahipleniyoruz! Binlerce mutlu müşterinin yüzündeki tebessüme sebep olmanın gururuyla, kendimizi geliştirmeye ve hayallerinize giden yolda sağlam bir basamak olmaya devam ediyoruz!
 • Karşılıklı güvenin oluşması adına elimizden geleni yapıp, çalışmanın en başından en sonuna kadar etkili iletişimi asla elimizden bırakmıyoruz!
 • Coğrafi farklılıkları ve mesafeleri aradan kaldırıyoruz! Ürünlerinizi, hizmetinizi ve projenizi ülkenin ve Dünya’nın her yerine ulaştırıyoruz! "Her il ve ilçeden gelen talepleri değerlendirip çözüm üretmeye çabalıyoruz"
 • Yaptığımız her çalışma arama motorlarına bizzat uyumlu halde tarafınıza sunuluyor!
 • Proje sonrası sizlerin tüm sorularına olabildiğince açık bir şekilde yanıt vererek, kafanızda hiçbir şekilde soru işareti bırakmamaya çalışıyoruz!
 • Müşterilerimizle birlikte güçleniyor ve onların başarısıyla kendi mutluğumuzu paralel görüyoruz! Müşterilerimizin memnuniyetini belirttiği en ufak bir mesajla tüm yorgunluğumuzu unutuyoruz!