MtcYazılım Logo

Web Tasarım

Web Tasarım Hizmetleri

Web tasarım yaptırmak istiyor güven konusunda sorun yaşıyorsanız sizin için en doğru yerdesiniz. Bir tane bile olumsuz referansı olmayan bir firma ile çalışmak istemez misiniz? Biz web site tasarım hizmetlerimizi size net bir şekilde sunalım sizin aklınızdaki soru işaretlerini kaldıralım. Ama yine de öğrenmek istedikleriniz varsa bizi hemen arayın size detaylı bilgi verelim. Bizimle çalışmasanız bile size Web Tasarımı ile ilgili bilgi vermekten onur duyarız.

Web Tasarım

Web tasarımı yaparken her sitede kullanılan standart ve saçma şablonları kullanmıyoruz. Profesyonel yazılımlar eşliğinde web sitenizi hazırlıyor marka değerinizi ziyaretçilerinize yansıtıyoruz.

WordPress Tasarım

Web site tasarımı yaparken WordPress tabanlı içerik yönetim sistemi kullanıyoruz. Bu sayede istediğiniz zaman web sitenizi güncelleme fırsatı ile birlikte blog yazıları yazabilmenize imkan sağlıyoruz.

Ücretsiz Domain

Sıfırdan tasarladığımız her web sitesi için müşterilerimizin bir yıllık domain ücretini MtcYazılım olarak biz karşılıyoruz. Sizi ekstra masraf yapmaktan kurtararak müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Ücretsiz Hosting

Yine sıfırdan tasarladığımız her web sitesi için ilk yıl hosting ücretlerinizi MtcYazılım olarak biz karşılıyor web sitenizi yüksek hızlı ve donanımlı sunucuda barındırıyoruz.

Kişiye Özel Tasarım

hemen her web tasarım ajansının kullandığı yıllanmış ve sayfa yapısı değişmeyen hazır php yazılımlardan uzak duruyor WpBarkey veya Elementor üzerinde çalışarak kusursuz tasarımlar yapıyoruz.

Kişiye Özel İçerik

Biz her şeyden önce kendi adımıza zarar verecek saçma işlemlerden uzak duruyoruz. Hele kopyala yapıştır ve spinleme gibi ucuz oyunlara baş vurmuyor içerikleri özel olarak hazırlıyor hazırlatıyoruz.

0 +
Web Tasarım
0 +
Web Düzenleme

Web Tasarımı

Web tasarım yaptırmak isteyen hemen herkesin bizi araması bizden konu ile ilgili bilgi alması kendi menfaatine olacaktır. İlla sitenizi bize tasarlatacaksınız diye bir durum asla söz konusu değildir. Başka yerde yaptıracak olsanız bile bizden doğru bilgileri alarak yola çıkmanızı herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için tavsiye ederiz.

Web Site Tasarımı yapıyorum diyen kişilerin çoğu sizden paranızı alana kadar hizmet verir. Evet ortaya bir web sitesi çıkarırlar ama o siteye site diyebilmek için birçok şahide ihtiyacınız olacağını unutmayın.

Web tasarım yaptırmak isteyen hemen herkesin bizi araması bizden konu ile ilgili bilgi alması kendi menfaatine olacaktır. İlla sitenizi bize tasarlatacaksınız diye bir durum asla söz konusu değildir. Başka yerde yaptıracak olsanız bile bizden doğru bilgileri alarak yola çıkmanızı herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için tavsiye ederiz.

Web Site Tasarımı yapıyorum diyen kişilerin çoğu sizden paranızı alana kadar hizmet verir. Evet ortaya bir web sitesi çıkarırlar ama o siteye site diyebilmek için birçok şahide ihtiyacınız olacağını unutmayın.

Web Site Tasarımı

Biz sizlere geliştirilebilir ve Profesyonel Web Tasarım Hizmetini gururla ve aşkla sunuyoruz. Bir web sitenizi olması gereken her şeyi en ince ayrıntısına kadar planladıktan sonra Tasarım için kolları sıvıyoruz.

Tasarlanan her sayfayı aynı gün size gönderiyor ve beğeninize sunuyoruz. Beğenmediğiniz noktaları sıcağı sıcağına düzenliyor hayalinizdeki web sitesini yaklaşık 10 gün içinde emek harcayarak tasarlıyoruz. Web sitenizi hem mobil uyumu web tasarım hem de SEO uyumlu web tasarım şartlarını tamamladıktan sonra sizlere teslim ediyoruz. En ufak bir probleminizde 24 saat açık olan iletişim hattımızda direk canlı olarak destek veriyoruz.

Web Tasarım Ajansı

Web sitesi tasarım sürecimizde güncellenebilir, değiştirilebilir ve müdahale edilebilir sistemler kullanmaya özen gösteriyoruz. Bir çok web site tasarım firmasının yaptığı gibi hazır şablonlar üzerine kesinlikle kopyala yapıştır yapmıyoruz size özel içerikler üreterek kusursuz tasarımlar sunuyoruz. Aynı zamanda web sitelerinizi arama motorlarına uygun hale getirirken özellikle Google uyumlu olarak SEO optimizasyonunuzu sağlıyoruz. Bununla da kalmıyor web sitenizin Google kaydını yapıyor sitenizi Google’ a gönderiyor ve analizleri görebilmeniz için analist sunucu kaydınızı gerçekleştiriyoruz.

Hız optimizasyonu bir web sitesinin SEO açısından can damarlarından biridir. Yavaş siteler kullanıcılar tarafından ilgi görmez ve yüklemeye beklemeden kullanıcı kaybı yaşanır. Bu nedenle sitenizdeki gerekli resim ve hız optimizasyonunu sitenize zarar vermeyecek şekilde sağlıyoruz. Biz Web site tasarımı yaparken hız optimizasyonu sağlanmış temaları seçerken aynı zamanda kendi hızlandırma ekipmanlarımızı da kullanarak sitenizi olabilecek en hızlı hale getiriyoruz.