Web Tasarım
Hizmetleri

Web tasarımı yaptırmak istiyor güven konusunda
sorun yaşıyorsanız sizin için en doğru yerdesiniz.
Bir tane bile olumsuz referansı olmayan bir firma
ile çalışmak istemez misiniz? Bizi hemen arayın
sizin için sunacağımız kusursuz web tasarım
hizmetlerinden faydalanın.
Hemen Teklif Alın

Web tasarım hizmetlerimizi öğrenmek ister misiniz?

Biz web tasarım hizmetlerimizi size net bir şekilde sunalım sizin aklınızdaki soru işaretlerini kaldıralım. Ama yine de öğrenmek istedikleriniz varsa bizi hemen arayın size detaylı bilgi verelim. Bizimle çalışmasanız bile biz size bilgi vermekten onur duyarız.
Hemen Arayın

Web Tasarım

Web tasarımı yaparken her sitede kullanılan standart ve saçma şablonları kullanmıyoruz. Profesyonel yazılımlar eşliğinde web sitenizi hazırlıyoruz.

WordPress

Web tasarımı yaparken WordPress tabanlı içerik yönetim sistemi kullanıyoruz. Bu sayede istediğiniz zaman kendi değişimlerinizi yapabiliyorsunuz.

Hediye Domain

Sıfırdan tasarladığımız her web sitesi için müşterilerimizin 1 yıllık domain ücretini MtcYazılım olarak biz karşılıyoruz. Sizi ekstra masraftan kurtarıyoruz.

Hediye Hosting

Yine sıfırdan tasarladığımız her web sitesi için ilk yıl hosting ücretlerinizi MtcYazılım olarak biz karşılıyor web sitenizi yüksek hızlı ve donanımlı sunucuda barındırıyoruz.

Size Özel Tasarım

Kesinlikle hazır standart yazılım kullanmıyoruz. Kullandığımız yazılımların hepsinin geliştirilebilir yönetilebilir olmasına özen gösteriyoruz.

Size Özel İçerik

Web siteniz için kullandığımız yazılı içeriklerin hepsini biz yazıyor veya sizden destek alıyoruz. Kopyala yapıştır gibi basit işlemlerden kaçınıyoruz.

Web Tasarımı

Web tasarımı

Web tasarımı yaptırmak isteyen hemen herkesin bizi araması bizden konu ile ilgili bilgi alması kendi menfaatine olacaktır. İlla sitenizi bize tasarlatacaksınız diye bir durum asla söz konusu değildir. Başka yerde yaptıracak olsanız bile bizden doğru bilgileri alarak yola çıkmanızı her hangi bir sorunla karşılaşmamanız için tavsiye ederiz.

İnternet sitesi yapıyorum diyen kişilerin çoğu sizden paranızı alana kadar size hizmet verir paranızı aldıktan sonra ise iş tamamen değişir. Evet ortaya bir internet sitesi çıkarırlar ama o siteye site diyebilmek için bir çok şahide ihtiyacınız olacağını unutmayın. Biz kesinlikle en iyiyiz demiyoruz. Ama Referanslarımızı incelemeniz ve onlara bizi sormanız ne kadar iyi olduğumuz hakkında fikir almanız anlamına gelecektir.

Bizi arayın web tasarımı ile ilgili hayallerinizi, planlarınızı veya kafanızdaki projeyi bizlere anlatın. Sizinle karşılıklı olmasa bile birer kahve içerek planlarınız hakkında sizinle sohbet etmekten, size fikir vermekten mutluluk duyarız.
Hemen Arayın

Web Site Tasarımı

Sizlere geliştirilebilir web siteleri sunuyoruz. Biz web sitenizi olması gereken en iyi şekilde hazırladıktan sonra tüm giriş bilgilerini sizlere teslim ediyoruz. Arzu ederseniz web sitesi tasarım sürecinde aktif olarak kullandığımız panelin kullanımını sizlere öğretiyoruz. Siz isteğe bağlı olarak web tasarımında veya girilmiş olan içeriklerde güncelleme yapabiliyorsunuz. Bu sayede web siteniz her zaman güncel kalıyor ve belirli bir süre sonra tekrar yeni bir tasarıma ihtiyaç duyulmuyor.

Aynı zamanda web siteniz için blog yazıları oluşturabiliyor ve sitenizi her zaman güçlendirebiliyorsunuz. Daha fazla kişinin web sitenizi ziyaret etmesini sağlayabiliyor işinizle ilgili size ihtiyaç duyanlara güncel bilgiler verebiliyorsunuz. Yönetilebilir panel sayesinde web sitenizdeki istediğiniz her alanı değiştirme özelliğine sahip olabiliyorsunuz.

Web Site Tasarımı

Kusursuz Web Tasarım

Web sitesi tasarım sürecimizde güncellenebilir, değiştirilebilir ve müdahale edilebilir sistemler kullanmaya özen gösteriyoruz. Bir çok web site tasarım firmasının yaptığı gibi hazır şablonlar üzerine kesinlikle kopyala yapıştır yapmıyoruz size özel içerikler üreterek kusursuz tasarımlar sunuyoruz. Aynı zamanda web sitelerinizi arama motorlarına uygun hale getirirken özellikle Google uyumlu olarak seo optimizasyonunuzu sağlıyoruz. Bununla da kalmıyor web sitenizin Google kaydını yapıyor sitenizi Google’ a gönderiyor ve analizleri görebilmeniz için analist sunucu kaydınızı gerçekleştiriyoruz.

Web Site Tasarım Ajansı

Hız optimizasyonu bir web sitesinin SEO açısından can damarlarından biridir. Yavaş siteler kullanıcılar tarafından ilgi görmez ve yüklemeye beklemeden kullanıcı kaybı yaşanır. Bu nedenle sitenizdeki gerekli resim ve hız optimizasyonunu sitenize zarar vermeyecek şekilde sağlıyoruz. Biz Web site tasarımı yaparken hız optimizasyonu sağlanmış temaları seçerken aynı zamanda kendi hızlandırma ekipmanlarımızı da kullanarak sitenizi olabilecek en hızlı hale getiriyoruz.

Gelin sizin de web sitenizi hazırlayalım.

Hala bir web siteniz yok mu? Sizin de web sitenizi tasarlayalım. İşlerinizi rakiplerinizin bir adım önüne taşıyın.
Hemen Arayın

En Son Makaleler

Önem verdiğiniz konularda harekete geçmeye ilham veren, fikir ve düşüncelerinizi arttıracak makaleler, kişisel düşünceler ve fikirler için blogumuzu keşfedin.

WordPress Hosting Taşıma Nasıl Yapılır?

WordPress hosting taşıma işlemi bir çok kişi için zor ve karmaşık bir işlem gibi gözükse de biz bu taşıma işlemini […]

WordPress Admin Panel Logosunu Değiştirme

WordPress admin panel logosunu değiştirme işlemi sanılanın aksine oldukça basit bir işlemdir. Gerek ufak bir kod ile yapılabilen bu değişiklik […]

Unutulan WordPress Admin Şifresini Sıfırlama

Unutulan wordpress admin şifresini sıfırlama sanılınan aksine oldukça basit ve çok ciddi bilgiler gerektirmeyen bir işlemdir. WordPress admin giriş şifresi […]