Web Tasarım

Web tasarım yaptırmak istiyor güven konusunda sorun yaşıyorsanız sizin için en doğru yerdesiniz. Bir tane bile olumsuz referansı olmayan bir firma ile çalışmak istemez misiniz? Biz web site tasarım hizmetlerimizi size net bir şekilde sunalım sizin aklınızdaki soru işaretlerini kaldıralım. Ama yine de öğrenmek istedikleriniz varsa bizi hemen arayın size detaylı bilgi verelim. Bizimle çalışmasanız bile size Web Tasarımı ile ilgili bilgi vermekten onur duyarız.

Web Tasarım

Web tasarımı yaparken her sitede kullanılan standart ve saçma şablonları kullanmıyoruz. Profesyonel yazılımlar eşliğinde web sitenizi hazırlıyoruz.

WordPress Tasarım

Web site tasarımı yaparken WordPress tabanlı içerik yönetim sistemi kullanıyoruz. Bu sayede istediğiniz zaman kendi değişimlerinizi yapabiliyorsunuz.

Ücretsiz Domain

Sıfırdan tasarladığımız her web sitesi için müşterilerimizin 1 yıllık domain ücretini MtcYazılım olarak biz karşılıyoruz. Sizi ekstra masraftan kurtarıyoruz.

Ücretsiz Hosting

Yine sıfırdan tasarladığımız her web sitesi için ilk yıl hosting ücretlerinizi MtcYazılım olarak biz karşılıyor web sitenizi yüksek hızlı ve donanımlı sunucuda barındırıyoruz.

Kişiye Özel Tasarım

Kesinlikle hazır standart yazılım kullanmıyoruz. Kullandığımız yazılımların hepsinin geliştirilebilir yönetilebilir olmasına özen gösteriyoruz.

Kişiye Özel İçerik

Web siteniz için kullandığımız yazılı içeriklerin hepsini biz yazıyor veya sizden destek alıyoruz. Kopyala yapıştır gibi basit işlemlerden kaçınıyoruz.

Web Tasarım Ajansı

Web sitesi tasarım sürecimizde güncellenebilir, değiştirilebilir ve müdahale edilebilir sistemler kullanmaya özen gösteriyoruz. Bir çok web site tasarım firmasının yaptığı gibi hazır şablonlar üzerine kesinlikle kopyala yapıştır yapmıyoruz size özel içerikler üreterek kusursuz tasarımlar sunuyoruz. Aynı zamanda web sitelerinizi arama motorlarına uygun hale getirirken özellikle Google uyumlu olarak seo optimizasyonunuzu sağlıyoruz. Bununla da kalmıyor web sitenizin Google kaydını yapıyor sitenizi Google’ a gönderiyor ve analizleri görebilmeniz için analist sunucu kaydınızı gerçekleştiriyoruz.

Web Site Tasarım Ajansı

Hız optimizasyonu bir web sitesinin SEO açısından can damarlarından biridir. Yavaş siteler kullanıcılar tarafından ilgi görmez ve yüklemeye beklemeden kullanıcı kaybı yaşanır. Bu nedenle sitenizdeki gerekli resim ve hız optimizasyonunu sitenize zarar vermeyecek şekilde sağlıyoruz. Biz Web site tasarımı yaparken hız optimizasyonu sağlanmış temaları seçerken aynı zamanda kendi hızlandırma ekipmanlarımızı da kullanarak sitenizi olabilecek en hızlı hale getiriyoruz.

Rakipleriniz Dijital Dünyada Yerini Aldı

Hala bir web siteniz yok mu? Sizin de web sitenizi tasarlayalım. İşlerinizi rakiplerinizin bir adım önüne taşıyın.
Hemen Arayın

En Son Makaleler

Önem verdiğiniz konularda harekete geçmeye ilham veren, fikir ve düşüncelerinizi arttıracak makaleler, kişisel düşünceler ve fikirler için blogumuzu keşfedin.