Bilgisayara WordPress Kurulumu Videolu Anlatım

No Comments

Bilgisayara WordPress kurulumu oldukça basit ve kendinizi geliştirmeniz için uygulanabilir bir yöntemdir. Bilgisayara WordPress kurmak için gerekli tüm bilgiler bu makalemizde videolu olarak anlatılmıştır.

Bilgisayara WordPress Kurulumu

Bilgisayara WordPress kurmak için ihtiyacımız olan iki program aşağıda tarafınıza sunulmuştur. Peki wordpress ne amaçla bilgisayara kurulmalıdır öncelikle kısada bundan bize bahsetmek isteriz.

Bilgisayara WordPress Kurmak

Açık kaynak kodlu olarak tasarlanan web yazılımı gerekli değişiklikler ve eklentiler yapabilmek için uygundur. Bir web hostingte yayınlamak yerine ilk etapta öğrenerek, düzenleyerek, bilgi ve fikir sahibi olarak işleme almak çok daha mantıklıdır.

Hemen hemen her web tasarımcısı yeni olguları direk web sitesinde yayınlamadan önce bilgisayar üzerinden dener, denetler ve işlemin doğru olduğuna kanaat getirdikten sonra sunucuda yayınlar.

Özellikle yeni başlayanlar için wordpress içerik yönetim sistemini bir sunucuda yayınlamadan önce bilgisayarda çalışarak yapmak çok daha avantajlıdır.

Bilgisayara WordPress Kurulumu

Bilgisayara WordPress kurman için gerekli iki programa ihtiyaç vardır. Birincisi içerik yönetim sisteminin kendisi diğeri ise bilgisayardı wordpressin çalışmasını sağlayacak olan Xampp programıdır.

Gerekli dosyaları aşağıdan indirebilirsiniz.

İlgili programların indirilmesinden sonra kurulum işlemine geçmek gerekmektedir. Bilgisayara wordpress kurulumu yapmak için bir video hazırladık. Her ne kadar amatörce çekilmiş bir video olsa bile içerisinde bulunan bilgiler sizi tatmin edecek düzeyde ve yeteri kadar açıklayıcıdır.

Hazırladığımız bu video sayesinde sizlerde web tasarımı hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir hatta kendi web sitenizi oluşturabilirsiniz. Profesyonel web tasarım hizmetlerimizden faydalanmak için bizlerle iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bilgisayara wordpress kurulumu ile ilgili sorularınızı veya yaşadığınız sorunlar için Facebook sayfamızdan bize ulaşabilir destek talep edebilirsiniz.

WordPress içerik yönetim sisteminin açık kaynak kodlu olduğu unutulmamalıdır. Hazırlanan site ve tasarımlar temalar ve eklentiler ile geliştirilebilir, değiştirilebilir. Web sitesi kurulumu bilgi ve beceri dışında sizin hayal gücünüz ile sınırlıdır.

WordPress Tema Nasıl Yüklenir?

Bilgisayara WordPress nasıl kurulur ile ilgili ikinci adım olan tema yükleme ve tema üzerinde değişiklikler yapma ile ilgili videomuz da aşağıda sizlere verilmiştir. Bu sayede kurumsal bir tema nasıl eklenir. Ücretsiz sunulan seçtiğimiz WordPress tema nasıl düzenlenir.

WordPress Tema Nasıl Düzenlenir?

 

  About us and this blog

  We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

  Request a free quote

  We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

  Subscribe to our newsletter!

  There is no form with title: "SEOWP: MailChimp Subscribe Form – Vertical". Select a new form title if you rename it.

  More from our blog

  See all posts

  Leave a Comment