Tuzla Web Tasarım

Kocaeli Gebze ilçesinde var olan firmamız Tuzla web tasarım firması da olarak Tuzla bölgesindeki müşterilerine de kusursuz web tasarım hizmeti ile kusursuz müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. İstanbul Tuzla ilçesinde yer alan firmalara kurumsal web tasarım hizmetini vermekle birlikte aynı zamanda diğer hizmetlerimizle de bölge halkının yanındayız.

Tuzla web tasarım olarak vermiş olduğumuz tüm hizmetler amacına uygun olarak planlanmakla birlikte özellikle hedef kitle baz alınarak tasarımlar gerçekleşmektedir. Oldukça sade anlaşılır tasarımlarımız sayesinde 7 den 77 ye herkes sitelerimizi rahatlıkla kullanabilmektedir.

Biz web sitelerinizi tasarlarken öncelikle sizden gerekli bilgileri alarak rakiplerinizi araştırıyoruz. Rakiplerinizin gelmiş olduğu düzeyi, hangi anahtar kelimelerde verimli olduğunu kimlere hizmet verdiğini belirleyerek sizlere yol haritası çiziyoruz.

Sizde doğru ve düzenli büyüme için Tuzla web tasarım firması MtcYazılımın mutlu müşterileri arasına girmek ister misiniz?

Tuzla web tasarımı

Tasarım Süreci

Tuzla web tasarım

MtcYazılım tüm web sitelerini titizlikle hazırlarken gerek Haber/Blog, gerek E-Ticaret, gerek Kişisel, gerekse Kurumsal sitelerinizi tasarlarken adım adım verdiğimiz süreçleri göz önüne alır.

  • İstenilen sitenin analizi en iyi şekilde yaparak beklentiyi karşılamak için sizi dinler.
  • Sizlerden gelen isteklerin doğruluğunu sizlerle paylaşarak Kreatif Düşünce yeteneği ile izlenecek yolu ve projeyi sizlere aktarır.
  • Hazırlanacak proje için gerekli verileri toplayarak oluşturulacak olan içeriklere karar verir.
  • Tüm içerik, bilgi ve akışın doğru şekilde yönetilebilmesi için MtcYazılım bir süre sürekli müşteri ile irtibat halinde olur.
  • Diğer yandan alınan bilgi ve verileri hayata geçirmek için tasarım süreci başlar.
  • Tasarlanan ve tamamlanan tasarım sürecinsen sonra tüm içerik yönetimi hakkında müşteriye kısa bir eğitim verilerek gerekli bilgi ve şifreler teslim edilir.

Tuzla Web Tasarım Seo Süreci

Tuzla Web Tasarım

Web site tasarımı yapılırken arama motorlarının yayınlamış olduğu içerik yönetimi ve algoritmalar göz önüne alınarak hazırlansada Google sitenizi 200 üzeri kriterde değerlendirir ve puanlama yapar.

Bu değerlendirme ve puanlama süreci tamamen düşünen zeka olarak tasarlanmış botlar tarafından yapılmakla birlikte kimse tarafından algoritması tam olarak çözülebilmiş değildir. Sitenizin arama motorlarındaki konumunu değil biz hiç kimse garanti edemez.

Bir nokta bir virgül sıralamayı değiştirebilmektedir. Ancak uzman çalışma arkadaşlarımız sitenizin sıralamasının yükselmesi için anlaşmaya bağlı olarak özverili bir şekilde çalışmaktadır. Gerek bilgi ve fikirleri sizinle paylaşım gerekse sitenizin internette tanınmasını sağlar.

Tüm bu süreçleri detaylıca incelemek için Tuzla web tasarım SEO sayfasını incelemenizi tavsiye ederiz.

Tuzla web site tasarım

Kasancınızı Geliştirmek İçin

Hizmetlerimiz

Sizin İçin Neler Yapıyoruz

kurumsal-web-tasarım-ikon

Kurumsal
İşinizin, işletmenizin büyümesine yardımcı olacak hedef kitleye uygun başarılı ve anlaşılabilir çözümler üretiyoruz.

Haber-blok-tasarım-ikon

Blog / Haber
Sizde internet üzerinden para kazanmak ister misiniz? Haber ve Blog sitenizi hızlıca kuruyor tüm ayarlarını yapıyoruz.

E-ticaret-tasarım-ikon

E-Ticaret (Satış)
Satmak istediğiniz ürünleriniz mi var? Bayilik sistemi ile satış mı yapacaksınız. Sitenizi onlarca modül ile hazırlıyoruz.

seo-backlint-tasarım-ikon

Seo / Backlink
Sitenize binlerce ziyaretçi, binlerce link gönderimi yapıyor arama motoru sıranızı garantili olarak yükseltiyoruz.

Hizmet Detayı

Web Tasarım

Blog / Haber

E-Ticaret

WhatsApp WhatsApp Mesaj