https://mtcyazilim.com/wp-content/uploads/2020/05/Darıca-web-tasarım-1.jpg

Darıca Web Tasarım

Kocaeli Gebze ve Darıca ilçesinde var olan firmamız Darıca web tasarım MtcYazılım kusursuz müşteri memnuniyeti ile web tasarım firmaları arasında önemli bir yer edinmiştir. Vermiş olduğu hizmetler doğrultusunda amacına uygun, değiştirilebilir içerik sistemleri üzerinde durarak kusursuz işler çıkartmaktadır. Tasarlamış olduğumuz her siteyi kendi sitemizmiş gibi benimseyerek dikkatli, ve özenli bir şekilde tasarlayarak sizin menfaati kadar kendi menfaatlerimizi de ön plana çıkartmaktayız.

Darıca web tasarım firması MtcYazilim sizin siteniz bizlerin sitesi kadar özenli olursa sitenizi ziyaret eden potansiyel müşterileriniz aynı zamanda bizim de potansiyel müşterimiz sayılmaktadır. Bu güne kadar internette yaptığımız reklamlarda ziyade yeni tasarımlarımız yaptığımız web sitelerinin beğenmesinden kaynaklı bize geri dönmektedir.

Kısacası sizin işiniz bizim işimizdir. Sizde Darıca web tasarım firması MtcYazılımın mutlu müşterileri arasına girmek ister misiniz?

Darıca web tasarım

Web Tasarım Süreci

Darıca web tasarım

MtcYazılım tüm web sitelerini titizlikle hazırlarken gerek Haber/Blog, gerek E-Ticaret, gerek Kişisel, gerekse Kurumsal sitelerinizi tasarlarken adım adım verdiğimiz süreçleri göz önüne alır.

  • İstenilen sitenin analizi en iyi şekilde yaparak beklentiyi karşılamak için sizi dinler.
  • Sizlerden gelen isteklerin doğruluğunu sizlerle paylaşarak Kreatif Düşünce yeteneği ile izlenecek yolu ve projeyi sizlere aktarır.
  • Hazırlanacak proje için gerekli verileri toplayarak oluşturulacak olan içeriklere karar verir.
  • Tüm içerik, bilgi ve akışın doğru şekilde yönetilebilmesi için MtcYazılım bir süre sürekli müşteri ile irtibat halinde olur.
  • Diğer yandan alınan bilgi ve verileri hayata geçirmek için tasarım süreci başlar.
  • Tasarlanan ve tamamlanan tasarım sürecinsen sonra tüm içerik yönetimi hakkında müşteriye kısa bir eğitim verilerek gerekli bilgi ve şifreler teslim edilir.

Seo Süreci

Darıca Web Tasarım

Web site tasarımı yapılırken arama motorlarının yayınlamış olduğu içerik yönetimi ve algoritmalar göz önüne alınarak hazırlansada Google sitenizi 200 üzeri kriterde değerlendirir ve puanlama yapar. Bu değerlendirme ve puanlama süreci tamamen düşünen zeka olarak tasarlanmış botlar tarafından yapılmakla birlikte kimse tarafından algoritması tam olarak çözülebilmiş değildir.
Sitenizin arama motorlarındaki konumunu değil biz hiç kimse garanti edemez. Bir nokta bir virgül sıralamayı değiştirebilmektedir. Ancak uzman çalışma arkadaşlarımız sitenizin sıralamasının yükselmesi için anlaşmaya bağlı olarak özverili bir şekilde çalışmaktadır. Gerek bilgi ve fikirleri sizinle paylaşım gerekse sitenizin internette tanınmasını sağlar.
Tüm bu süreçleri detaylıca incelemek için Darıca web tasarım SEO sayfasını incelemenizi tavsiye ederiz.

Darıca web tasarım

Web Tasarım Darıca

Darica Web Tasarım

Hizmetlerimiz

Sizin İçin Neler Yapıyoruz

kurumsal-web-tasarım-ikon

Kurumsal
İşinizin, işletmenizin büyümesine yardımcı olacak hedef kitleye uygun başarılı ve anlaşılabilir çözümler üretiyoruz.

Haber-blok-tasarım-ikon

Blog / Haber
Sizde internet üzerinden para kazanmak ister misiniz? Haber ve Blog sitenizi hızlıca kuruyor tüm ayarlarını yapıyoruz.

E-ticaret-tasarım-ikon

E-Ticaret (Satış)
Satmak istediğiniz ürünleriniz mi var? Bayilik sistemi ile satış mı yapacaksınız. Sitenizi onlarca modül ile hazırlıyoruz.

seo-backlint-tasarım-ikon

Seo / Backlink
Sitenize binlerce ziyaretçi, binlerce link gönderimi yapıyor arama motoru sıranızı garantili olarak yükseltiyoruz.

Hizmet Detayı

Web Tasarım

Blog / Haber

E-Ticaret

WhatsApp chat