Web Site Bakım Güncelleme ve Yedekleme Hizmetleri

Web sitenizi yıllık olarak koruma altına almak istemez misiniz? Web Site Bakım Güncelleme ve Yedekleme Hizmetlerimizden faydalanarak sitenizi güvende tutun.

Web Site Bakım Güncelleme ve Yedekleme

Unutmayın! Web sitesi sizin dijital vitrininizdir. İşinizi işletmenizi daha güçlü tutmak için nasıl sürekli yenileniyor, güncelleniyorsanız web sitesi de değişen zaman ve teknolojiye karşı belirli periyotlarda yazılım olarak güncellenmelidir.

Bu güncellemeler hem sitenizin güvenliğini arttırır hem de arama motorlarında ilgi gören site konumuna düşerek sıralamaya katkı sağlar.

Aynı zamanda vereceğimiz bu hizmet doğrultusunda hizmet kapsamı süresince doğabilecek olumsuzluklara karşı kendinizi korumuş olursunuz.

Web Site Bakım Güncelleme ve Yedekleme Hizmetleri

Sizlere sunmuş olduğumuz bu hizmet aslına bakarsanız nasıl evinizi, arabanızı, işletmenizi sigortalıyorsunuz bu işlem de sitenizin sigortasıdır.

Web siteleri belirli barınma alanlarına inşa edilir ve bu alanlara hosting adı verilir. Hostingler ya sizin tarafınızdan yıllık kiralanır ya da sizin adınıza bizim tarafımızdan kiralanır ancak mülkiyeti kimseye ait değildir.

Hosting denilen alanlarda aslına bakarsanız gelişmiş bilgisayarlardır. Saldırı ve arızalara açık durumdadır. Olası sorunlarda web sitenizin komple silinde ihtimali ise muhtemeldir. Bu gidi durumlarda eğer yedek bulunmaz ise sitenizi yeniden yaptırmanız gerekir ve buda ciddi bir maliyettir. Biz bu hizmet sayesinde hizmet süresince web sitenizi resmen sigortalıyor olası bir sorun halinde veri kaybı yaşamamanızı sağlıyoruz.

Peki verdiğimiz bu hizmet tam olarak neleri kapsıyor?

Güncelleme: Web siteniz içerisinde bulunan yazılımları güncelliyor sitenizin güvenliğini arttırıyoruz.

Bakım: Güncelleme sonrasında gerekli bakımları sağlıyor yazılımsal olarak yük olabilecek eski kalıntıları tamamen siliyoruz.

Hız Performansı: Yapmış olduğumuz bu işlemler performansı arttırsa da biz gerekli stabilizasyon sürecini genişletiyor hız için cache eklenti güncellemesi sağlıyoruz.

Hata Düzenleme: Sistemlerin sürekli olarak güncellenmesinden kaynaklı olarak sürümü eski kalmış sitenizde siz her ne kadar görmeseniz bile hatalar oluşmaktadır. Bu hataları ortadan kaldırıyor doğabilecek sorunların önüne geçiyoruz.

İçerik Kontrolü: Google arama motoru üzerinde sürekli değişikliklere gitmektedir. İçeriklerinizin bu değişikliklere uygun olup olmadığını kontrol ediyoruz gerekli düzenlemeleri sağlıyoruz.

Yedekleme: Web sitenizin verilerini tam olarak yedekliyor kendi depolama alanlarımızda barındırıyoruz. Hosting (barınma alanı) sorunlarını ve hacker saldırılarından etkilenmemenizi 1 yıl süreçte sağlıyoruz. Bu süreç içerisinde web sitenizde teknik olarak yaşanabilecek sorunları güvence altına alıyoruz.

Teknik Destek: Web sitenizde doğabilecek sorunların ortadan kaldırılması adına teknik destek hizmeti sunuyoruz.

Web sitenizi çok uygun rakamlar karşılığında güvence altına alın.

Hizmetlerimiz

MtcYazılım Gebze Web Tasarım Ajansı

İletişim Numarası

MtcYazılım Gebze Web Tasarım Ajansı

E-Posta Adresimiz