Taksitli Web Tasarımı

Taksitli web tasarımı, web sitesi yaptırmak isteyen ancak ekonomik koşulları şuan için buna uymayan bir çok kişiyi rahata sokacak bir ödeme yöntemidir.

Taksitli web tasarımı, web sitesini göze gözükmeden ufak ödemeler ile yaptırmak isteyen kişilere destek amaçlı olarak kurulmuş bir ödeme yöntemidir. Bilindik taksit seçenekli bir çok kredi kartına 3 ila 12 arasında taksitli ödeme vade farklı olarak uygulanabilmektedir.

Neden taksitli web site tasarımı diye soran bir çok müşterimiz var. Bizim amacımız sizi desteklemekse, sizin işinizi büyütmeniz veya sanal dünyada kendi işinizi kurmanıza yardımcı olmaksa bu yardım ve desteği sadece web tasarımında değil ödeme yöntemlerinde de göstermek istiyoruz.

Vade farklı olarak sunduğumuz taksitli web site tasarım hizmetlerinde taksit sayınızı 3, 6, 9 veya 12 taksit olarak ayarlayabiliyoruz. Bilindik ve popüler bankaların kartlarına vade farklı olarak taksit imkanı sunan MtcYazılım sizin yanınızda olduğunu bir kere de ödeme şartlarıyla ispatlıyor.

Taksitli Web Tasarım

Tek amacımız bir an önce hedeflerinize ulaşmanız. Bizim kazancımız sizin kazancınızdan geçer. Sizler kazandıkça olumlu referans ve yorumlar la bizler de kazanırız. Kısacası kazanmak için kazandırmayı hedefleyen bir kuruluş olarak yolumuza devan etmekteyiz. Web tasarımında taksit yaptırmanın avantajlarından ve uygun ödeme koşullarından faydalanmak isterseniz sizde hemen bizi arayabilir detayları alabilirsiniz.

Taksitli Web Site Tasarımı

Web tasarım işlemini taksitli olarak tercih eden müşterilerimiz için oluşturduğumuz güvenli ödeme sisteminde bilindik ve taksit seçeneği sunan hemen her karta işlem yapılabilmektedir.Sizin ödemeniz gerçekleştikten sonra web tasarım süreciniz başlar ve normal tasarım süreci uygulanır. Web siteniz sorunsuzca belirtilen süre içerisinde teslim edilir.

Web tasarımında taksit dönemi başladı. Zor geçtiğimiz bu dönemden millet olarak nasıl geçebileceğimizi en azından kendi evremize nasıl katkı sağlayabileceğimizi gözden geçirdik. Web tasarımında olabilecek dip indirimleri sağladık ve bu indirimlerin yanı sıra taksit seçenekleri ekledik. Hem kendi kazancımızı düşündük hem de sizlerin ileriki dönemlerde nasıl daha kazançlı çıkabileceğinizi gözler önüne serdik. Biz MtcYazılım olarak kendimize bir kere daha sizlerin yanında olduğumuzu ispat ettik.

Onlar Doğru Yolu Buldular

Tüm Projeler