RIZPAK.COM

Rizpak.com Rize koltuk yıkama hizmetleri, Rize yatak yıkama, Rize dezenfeksiyon hizmetlerini verirken aynı zamanda Trabzon ilimize de haftanın 7 günü koltuk yıkama hizmetlerini de vermektedir.

Rizpak Rize Koltuk Yıkama

Rize ve Trabzon illerimize koltuk yıkama hizmetleri veren Rizpak.com aynı zamanda yatak yıkama, sandalye yıkama, araç koltuğu yıkama, dezenfeksiyon ve dezenfekte hizmetlerini de başarı ile yürüten bir firmadır.

Rize Koltuk Yıkama

Rizpak koltuk yıkama firmasına hazırladığımız web sitesi WordPress içerik yönetim sistemi ile hazırlanmıştır. Rize merkezli firma ile anlaşmamız telefon ve internet üzerinden olmakla birlikte tüm irtibatımız da telefon üzerinden kurulmuştur.

Tüm Türkiye geneline hizmet veren MtcYazılım aynı şekilde Rize merkezli firmanın da İnternet işlerini yürütmektedir. Rize koltuk yıkama, Rize yatak yıkama, Rize dezenfeksiyon ve riza araç koltuk yıkama hizmetlerini veren RizPak aynı zamanda Trabzon koltuk yıkama hizmetleri ile de yanınızdadır.

 

Host ve domain seçimi

Domain seçimi için gerekli araştırmalar Rizpak yetkilileri ile yapılmıştır. Host ise kendimize ait yüksek kapasiteli sunucularda barınma hizmeti sağlanmıştır.

Tema seçimi

Tela için dünya genelinde %38 lik pazar payına sahip WordPress içerik yönetim sistemine ait 59$ değerinde bir tema kullanılmıştır.

Tasarım ve içerik

Tamamen tarafımızdan yönetilen tasarım ve içeriğin RizPak için hayırlı olmasını temenni ederiz.

Rizpak.com hizmet raporu

Domain ve hosting alımı
WordPress kurulumu
Seo uyumlu tema seçimi
Mobil uyumluluğun kontrolü
SEO tabanlı tema
Görsel optimizasyonu
Hız optimizasyonu
SEO uyumlu içerik
Gerekli eklentilerin kurulumu
Temel SEO ayarları
Yönetim paneli
Süresiz teknik destek

Onlar Doğru Yolu Seçtiler

Projelerimizden Bazıları