HTCTEMIZLIK.COM

Htctemizlik.com İstanbul Anadolu yakasına hizmet veren temizlik şirketleri arasında yer alan bir firmadır. Firmanın web sitesinde WordPress alt yapısı kullanılmıştır.

Bostancı, Ataşehir, Dudullu, Ümraniye, Küçükyalı, Maltepe, Ümraniye ilçelerinde aktif olarak hizmet veren Htc Temizlik daha önce yapmış olduğumuz bir çalışmayı beğenerek aynı çalışmayı kendilerine istemiştir.

Htctemizlik.com Proje Tanımı

HTC Temizlik Firması için tapılan web sitesi daha önce yapmış olduğumuz web sitesinin beğenilmesi üzerine yaptırılmıştır. Daha önce yapılan site diğer tasarımlarımız arasında da gözükmektedir. WordPress üzerine tasarlanmış sitenin uzun süreler SEO çalışması sürecektir.

Bostancı, Maltepe, Kartal, Küçükyalı, Ataşehir, Çekmeköy, Dudullu, Suadiye ve Göztepe temizlik firması olan HTC Temizlik temizliğin bir çok alanında müşterilerine gerçekten kaliteli hizmet vermektedir. Uzun yıllardır temizlik işleri ile ilgilenen Temizlik Şirketi Marmara bölgesinin bir çok noktasında şubeleri olan büyük ve işinin hakkını veren firmadır.

 

Host ve domain seçimi

Kendileri için özel anlam ifade eden HTC ismi temizlikle birleştirilerek alınmış bir domaindir. Aynı zamanda elektrik işleri ile de aktif olarak ilgilenen HTC Temizliğin tasarlanacak yeni sitesinden ötürü sınırsız özellikli ve içerisinde 3 domain barındıran hosting alınmıştır.

Tema seçimi

Hem hızı , hem özellikle hem de beğenilmesinden dolayı seçilen tema özel tasarım WordPress temadır. MTC Yazılım standart php scriptleri hiç bir sitesinde kullanmadan her müşterisine özel tasarımlar inşa eder.

Tasarım ve içerik

Sitede kullanılan içeriklerden görsel olanları tema ve satın alınan görsellerden oluşmakla birlikte, yazılı olan içerikler makale yazarlarımız tarafından oluşturulmaktadır.

HTCtemizlik.com hizmet raporu

Domain ve hosting alımı
WordPress kurulumu
Seo uyumlu tema seçimi
Mobil uyumluluğun kotrolü
SEO tabanlı tema
Gorsel optimizasyonu
Hız optimizasyonu
SEO uyumlu içerik
Gerekli eklentilerin kurulumu
Temel SEO ayarları
Yönetim paneli
Süresiz teknik destek

Onlar Doğru Yolu Seçtiler

Projelerimizden Bazıları