DRKGRUP.COM

Gebze temizlik firması DRKGrup.com için yapılmış olan web tasarımı ve SEO çalışması.
Gebze temizlik şirketleri arasında bulunan Drk Grup temizlik firması için yapılmış olan WordPress içerik yönetim sistemli kurumsal web tasarımı. Aynı zamanda firma için uzun süreli SEO çalışması planlanmıştır.

DrkGrup.com Proje Tanımı

DRK Grup Gebze Temizlik firması olmakla birlikte bu şirkete ait web sitesi tasarlanmış olmakla birlikte tasarım WordPress içerik yönetim sistemi üzerine uygulanmıştır. Alt sayfalarla birlikte çok ciddi bir çalışma yürütülen web sitesi üzerinde takribi olarak bir yılı aşkın süre çalışma sürecektir.

DRK Grup Temizlik şirketi bizimle web tasarım anlaşması yapmadan önce farklı bir firmaya Drktemizlik adı altında bir site çalışması yaptırmış ancak çalışmadan memnun kalmadığından ötürü yeni bir domain ile bizimle çalışma yapma kararı almıştır. DRKGrup.com domain adresine tasarladığımız siteden çok memnun kalan firma yetkilileri SEO çalışmalarını da bizimle yürütme kararı alarak aynı zamanda tüm internet işlemleri için yoluna bizimle devam etmektedir.

Host ve domain

Gebze temizlik şirketleri içerisinde yer alan DRK Grup temizlik firmasının web sitesi için içeriğinde 3 domain barındıran bir hosting e karar verilmiştir. Bir grup firması olan DRK şirketleri içerisinde Tamir, tadilat, alçı, boya ve mantolama gibi hizmetlerde verildiğinden bu hizmetler ile ilgili çalışmalar için de web tasarımının yapılacak olmasından dolayı maliyetler en aza çekilmiştir.

Tema seçimi

MTC Yazılım web tasarım firması yaptığı tüm sitelerde olduğu gibi DRK Grup için tasarladığı sitede de özel bir tema kullanmıştır. Temizlik hizmetleri üzerine hazırlanmış olan tema ilgili web sitesine uygulanmıştır.

Kurulum

Temizliğin hemen her alanında hizmet veren Gebze temizlik firması DRK grup sitesinin kurulumunda gerekli SEO kurallarına dikkat edilmiştir. Aynı zamanda bir backlink çalışması başlatılmış olan site için özel yazarlar eşliğinde makaleler oluşturulmuştur. Yapılacak SEO çalışmaları ile birlikte sitenin kısa sürede Arama motorlarında üst sıraları zorlaması hedeflenmektedir.

DrkGrup.com için yapılan çalışmalar.

Domain Hosting
Sınırsız hosting
WordPress
SEO uyumlu tema
Mobil uyumlu kurulum
Görsel optimizasyon
Hız optimizasyonu
İç SEO çalışması
Yönetim paneli
Eklenti ve modüller
Kurumsal web tasarım
Süresiz teknik destek

Onlar Doğru Yolu Seçtiler

Projelerimizden Bazıları