AKYASHIP.NET

Tuzla gemi ve yat bakım onarım hizmetleri veren Akyaship.net için yapılmış olan web tasarım çalışması.

Tuzla tersane bölgesinde gemi ve yat bakım ve onarım alanında hizmet veren akyaship.net için yapılmış olan WordPress web tasarım çalışması.

Akyaship.net Proje Tanımı

Akya Ship Repair Gemi ve Yat bakım, onarım ve tamir servisidir. Tuzla tersane gemi hidrolik, makine, mekanik, şaft ve pervane hizmetlerinde uzmanlaşmış kadrosu ile ilgili olduğu konuda bir çok bölgeye hizmet veren bir firmadır. Tuzla tersane merkezli olan Akya Ship Repair istek dahilinde ihtiyaç duyulan her bölgeye servis hizmeti vermektedir.

Gemi ve yat bakım konusunda uzman olan Akya Ship Repair firmasına yapılan web sitesi için alınan alan adı akyaship.net ‘tir. Akya ship için hazırlanan web sitesinde WordPress alt yapısı kullanılmış ve teması oldukça güzlü SEO içeriklere sahip olan Appointment teması uyarlanmıştır. Webriti firmasının teması olan Appointment kurumsal ve özel yeteneklere sahip bir temadır. Akya Ship web sitesi oluşturulurken SEO uyumluluğu göz önünde bulundurulmuştur.

Host ve domain seçimi

Akya ship gemi, yat bakım, tamir ve onarım servisi için gerekli olabilecek ve daha sonra her hangi bir eksiği hissedilmeyecek şekilde hosting ve domain seçilmiştir. Kullanılan hosting sınırsız alan özelliğine sahip olmakla birlikte dosya kapasitesi olarak 200 bin dosya kapasitesi ile sınırlıdır. Hosting alt özelliklerinin hemen hepsi sınırsız dır.

Tema seçimi

Kurulsam olarak hedeflenen tema seçilirken özellikle hız konusu göz önüne alınmıştır. Gereksiz özellikle içermeyen tema hız açısından da oldukça başarılıdır ve stabil bir çalışmaya sahiptir. Webriti temaları içerisinde seçilen Appointment başarısından ötürü bir çok tema üreticisinin taklit ettiği bir temadır.

Tasarım ve içerik

Site için oluşturulan içeriklerin tamamı özgün olmakla birlikte sadece bir kaç görsel dışarıdan temin edilmiştir. Site için her hangi bir dış seo çalışması yapılmamıştır. Site iç seo kurallarına dikkat edilerek tasarlanmıştır.

Akyaship.net web tasarım raporu

Domain ve hosting alımı
WordPress kurulumu
SEO uyumlu tema seçimi
Mobil uyumluluğun kontrolü
SEO tabanlı tema
Görsel optimizasyonu
Hız optimizasyonu
SEO uyumlu içerik
Gerekli eklentilerin kurulumu
Temel SEO ayarları
Yönetim paneli
Süresiz teknik destek

Onlar Doğru Yolu Seçtiler

Projelerimizden Bazıları