İzmit Web Tasarım ve SEO Hizmetleri

İzmit web tasarım firması MtcYazılım ile siz hayal edin biz kafanızdaki web site tasarımını gerçeğe dönüştürelim. Web sitesi oluşturmak yarınlarda daha fazla kazanmaya yönelik atılan sağlam bir adımdır. Fikirlerinizi, düşüncelerinizi, ürün ve hizmetlerinizi dijital ortama taşımak ve milyonlarca potansiyel internet kullanıcısına ulaştırmaktır. Peki siz milyonlara hükmeden bu dijital ortama girmeye hazır mısınız?
Hemen Bilgi Alın

İzmit Web Tasarım

İzmit web tasarım sadece bir kurulan sitenin kullanıcılar tarafından nasıl göründüğünden çok fazla detayı kaplar. internet sitesi tasarımı gerek dış görünüm, gerek kullanılan resim ve içeriklerle komple bir bütündür. Bu içerikler ne kadar dikkatli ve özenle oluşturulursa o kadar fazla ziyaretçi çekme potansiyelini de içerisinde barındırır. Yazı tipleri kullanılan renkler, kelimeler, içeride yapılan bağlantılar sitenizin her daim olarak yükselişe geçmesini destekler. Biz bir web sitesi yapılırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini çok iyi biliyor, sizi de bu sihirli dünyanın kapılarını açmak için MtcYazılım müşterileri arasına davet ediyoruz.

Biz İzmit web tasarım başta olarak ülkemizin her il ve ilçesine hizmet veren bir ajansız. Web sitenizi en hızlı ve verdiğimiz hizmete bağlı olarak en uygun fiyatlarla çözümlerken arkamızda bulunan başarılı ekibe güveniyoruz. Bu projeleri oluştururken ise bünyemizde bulunan dijital ajansları ve ekip üyelerini seferber ediyor sizin için en iyi yolu planlıyoruz. Unutmayın İzmit web tasarım firmaları arasında bulunan MtcYazılım sizden gelen talepler üzerine sadece size özel ve sizi anlatan başarılı projelere imza atmaktadır.

İzmit Web Tasarım

İzmit Web Tasarım hizmetlerinde uygun ve profesyonel çözümler arıyorsanız en doğru yerdesiniz. Bizi hemen arayın web tasarımınıza bugün başlayalım.

İzmit SEO

İzmit SEO Optimizasyon hizmetleri genelinde web sitenizin metriklerini arama motorlarının istediği şekilde düzenliyor ve sitenizin hızını arttırıyoruz.

İzmit Backlink

Karamürsel Backlink paketleri hizmetimiz aracılığı ile web sitenize binlerce dış link gönderiyoruz. Bu sayede sitenizin arama motorlarında yükselişini sağlıyoruz.

İzmit Web Tasarım Kampanyası

İzmit web tasarım sürecinde herkes hemen hemen aynı şeyi bekler. Web sitesini yaptıran önce görsel olarak tatmin olmak ister. Kullanıcı ise hem görsel hem de içerik açısından tatmin olup hızlıca sonuca ulaşmayı hedefler. Biz ise sitenizin hem görsel hem içerik açısından doyurucu olmasının yanı sıra o sitenin arama motorlarında ne kadar yükseleceğini hedefleyerek tasarımlarınızı icra ederiz. Biz sitenizin her şeyden önce ulaşılabilir olduğu ile ilgileniriz. Ulaşılabilir olacak şekilde hazırlanan tasarımlar az önce de dediğimiz gibi karşılıklı olarak kazanma odaklıdır.

İzmit Web Tasarım Ajansı

Günümüzde bizim gibi çalışan tasarımcı bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Sözde bir çok tasarımcının bu işe kötü niyetli yaklaştığını bilmenizi isteriz. Sözde olan tasarımcılar özellikle Google üzerinde çok minimal fiyatlar ile tasarım yaptığını iddia edenlerin çok büyük bir bölümü sadece sizin onlara vereceğiniz para ile ilgilenir. Ortaya bir web sitesi çıkartsalar dahi bu web sitesinden verim almanız mümkün değildir. Emek verilmeden hazırlanmış hiç bir site günün birinde de dahi olsa yükselemez. Kopyala yapıştır sistemlerle hazırlanan tasarımlar tabiri caizse tamamı ile çöptür ve arama motorları bu siteleri asla kabul etmezler.

Uygun Web Tasarım

Bizim çalışmalarımız da web site tasarım işi çok daha farklı olarak seyreder.. Ortalama olarak bir kurumsal site emek harcanarak sayfalar tek tek özgün olarak hazırlanarak 1 haftada çıkartılır. Sitenin planlanması, rakiplerin analizi, hazırlıkları, içeriğin hazırlanması, sistemin kurulması, cihazlara göre ekran ve SEO ayarlarının yapılandırılması, SEO kurallarına uygun makale üretimi, dizilimi, dizaynı hepsi zaman alan süreçlerdir.

Kısacası bir web sitesinin bir iki gün içerisinde çıkması mümkün değildir. Sırf anahtar kelime analizi bile saatler alan bir işlemdir. İzmit web tasarımlarımızda odak belirleriz, rahat gezinebilir bir sunum sağlar, boş, gereksiz bilgi ve ayrıntıdan uzak durur sonuç odaklı çalışırız.

Herkes direk sonuca ulaşmak ister. Bizim çalışmalarımızı dilerseniz daha detaylı bilgi almak için referanslarımızın bulunduğu Web Tasarım Projeleri sayfasını detaylı inceleyebilirsiniz.

Hazırladığımız her tüm web siteleri çok özel bir istek ve dilek olmadığı sürece birbirinden farklı temalar, görünümler, eşsiz içerik ve kullanıcı deneyimi, size özel makale ve kelimelerle markanızı yansıtacak şekilde hazırlanır. Özel istek doğrultusunda ise görünüm birbirine benzese bile içerikler tamamen ayrı olarak hazırlanır.

Web siteniz zaman içerisinde potansiyel ziyaretçilerinizi çekerek yeni takipçiler ve yeni müşteriler kazandıracaktır. Arayın düşüncelerinizi ve projelerinizi bizimle paylaşın. Sizin hayal ettiğiniz web tasarımını verdiğimiz emeğe göre en uygun fiyatlarla oluşturalım.

Hala Web Siteniz Yok Mu?

Web tasarımı bir lüks değil ihtiyaçtır. Çevrenizde bulunan ama sizi tanımayan kişilere ulaşmak ise daha fazla kazanç kapısıdır.
Hemen Teklif Alın

İzmit Web Tasarım Firması

İzmit ve çevresi Kurumsal Web sitesi projeleri, sizin ihtiyaçlarınızı belirleyerek sizi anlatan, siti tanıtan ve hedeflerinize ulaşmanız için özenle hazırlanmaktadır. Bizim hedefimiz ise sizi rakiplerinizden ayırarak profesyonel düşünen, imaj sahibi, profesyonel markalı bir Web Site tasarımı sunmaktır.

Tüm sitenizi SEO uyumlu hazırladığımız gibi sizden gelen talepler üzerine daha hızlı yükselmeniz için özel backlink paketleri ile sitenizin arama motorlarındaki otoritesi yükseltilmektedir.

Uyumluluk

Tasımlarımız tamamen mobil uyumlu olmakta birlikte gerek akıllı telefonlar gerekse tabletlerden görüntülenebilmektedir. Aynı zamanda farklı boy, tür ve işletim sistemine sahip bilgisayarlar ile de kusursuz uyumludur.

Teknoloji

Hazırladığımız web sitelerinin büyük bölümün tüm dünya üzerinde kullanılan web yazılımlarının %38 ini kapsayan WordPress içerik yönetim sistemi ile hazırlanmaktadır.

Güncelleme

Admin panelli yazılımlar sayesinde gerekli güncellemeler tarafınızdan dahi yapılabilir. İstenilmesi dahilinde ücretsiz olarak kısa bir panel eğitimi tarafınıza sunulmaktadır.

Google odaklı tasarım

Google şüphesiz dünya üzerinde binlercesi içinden en yaygın olarak kullanılan arama motorudur. Diğer bütün arama motorları birleşse dahi Google’ ın yanından dahi geçmesi mümkün değildir. Bu sebeple tüm tasarımlarımız Google odaklı hazırlanır.

İzmit Web sitesi

Öncelikle şu unutulmamalıdır. Sizin yaptıracağınız site koskoca kumsaldaki bir kum tanesidir. Sizin siteniz benzeri milyonlarca site vardır. Gerek geçmişte kurulmuş gerekse gelecekte kurulan bu sitelerin arasından çıkıp ön saflara yükselmek zaman ve düzenli çalışma gerektirir.

Biz web sitelerini SEO uyumlu olarak hazırlarken sizin tasarımınızın yükselişe geçmesi için gerekli alt yapıyı hazırlıyoruz. Bundan sonrası ise sürekli bağlantı da kalmak ve güncel olmaktan geçiyor.

Daha hızlı yükseliş için size özel paket çözümler sunuyor ve sürekli olarak Google güncellemelerini, değişen algoritma yapısını inceliyoruz. İzmit başta olmak üzere tüm Türkiye geneline Web Tasarım ve SEO hizmetlerini verirken önce sizin ön plana çıkmanıza, sizin sayeniz de bizim de yeni müşteriler ile tanışmamıza destek veriyoruz. Şimdi bu işte ne kadar başarılı olduğumuzu size kanıtlayalım.

Bizi nereden ve nasıl buldunuz bir düşünün. Arama motoruna girdiniz Web Tasarım, İzmit Web Tasarım veya İzmit web site tasarımı yazdınız. Ve ilk sayfalarda bizimle karşılaştınız.

Biz sesimizi reklamsız bir şekilde size duruyduk ve bizi buldunuz. Herkes aradığı ürün, hizmet veya bilgiye bu şekilde ulaşıyor. Özellikle yerel aramalar ise daha ön planda oluyor. Peki siz neden ilk olarak bölgenizdeki size ihtiyacı olan kişilere görünür olmayasınız?

Size Özel Web Tasarımı

Biz yaptığımız özel çalışmalar ile zaman içerisinde web sitenizi en ön planlara getirmek için canla başla savaşıyoruz.

Tüm bunları yaparken de en minimal rakamlarla çalışıyor sürekli kampanyalı hizmeti sizlere sunuyoruz. Hani sürümden kazanmak diye bir söz var hepiniz bilirsiniz işte tam olarak bu şekilde çalışıyor arkamızda bulunan koca ekibe her gün yeni projeler veriyor her proje için özel tasarımcı görevlendiriyoruz. Sizi düşündüğümüz için sitenizi tasarlarken tek kişiyi sadece sizin işinize odaklıyoruz.

Web tasarımında önemle yürütülmesi gereken 3 unsur bulunmaktadır. Web Yazılım, Web site içerik yazarlığı veya içerik üretimi ve SEO biz bu üç unsuru aynı anda yürütüyor başarı performansını arttırırken maliyetleri düşürüyoruz. Biz İzmit Web tasarım ve SEO hizmetleri konusunda sizi düşünen, sizin için çalışan ve her zaman arkanızda duran uzman bir kadroyuz.

Her türlü Web projeniz için bizden bilgi almadan kimse ile çalışmamanızı rica ediyoruz. Bizden hizmet almak zorunda değilsiniz. Ama daha sonra üzülmemek için bizden bilgi alabilir bu bilgi ışığında kararınızı verebilirsiniz. Bize Web tasarım ve SEO konularında bilgi almak için 0532 313 79 97 numaralı iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Biz size zaman ayırıp bilgi vermekten, sizinle tanışmaktan mutluluk duyarız.

Referanslarımızı Arayabilirsiniz

Biz yaptığımız işin sonuna kadar arkasında duruyoruz. Bu nedenle bazı projelerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Arayın bizim hakkımızda bilgi alın içinizi rahatlatın.
Referanslarımız

İzmit Web Tasarım

İzmit başta olmak üzere tüm Türkiye geneline hizmet veren, büyük bir aileden oluşan başarılı bir web tasarım firmasıyız. Bünyemizde barınan bir çok dijital ajans ve çalışanlarla tüm internet hizmetlerini aynı anda yürütüyoruz. İzmit web tasarım firması olarak tek odak noktamız sizin dijital ortamdaki vitrininizi hazırlamak ve bu vitrini en iyi şekilde değerlendirmek.

Unutmayın ki web siteniz sizin dijital ortamdaki vitrininizdir. Bir müşteriyi içeri çeken vitrinde neler gördüğü ile alakalıdır. Siz kötü hazırlanmış renk ve düzen oluşmamış sizi cezbetmeyen bir mağazaya girer misiniz? Web tasarımı da aynen böyledir.

İlk izlenim göze hitap etmez ise olumsuz sonuçlar doğurur. Biz sizin internetteki vitrininiz ile imajınızı ortaya döküyor, dikkat çekici tasarımlar ile potansiyel müşterilerinizin beğenisini üzerinize topluyoruz.

Hazırladığım tüm web sitelerini gerek kullanıcı deneyimi, gerek alt yapısı, gerekse kullanılan içerik ile tamamen size özel olarak hazırlıyoruz. Kesinlikle hiç bir tasarımda standart template kullanmıyor ve kopyala yapıştır gibi ucuz çözümlere yer vermiyoruz.

Biz sizin sitenizi kendi web sitemiz gibi özenerek hazırlıyoruz. Şunu çok iyi biliyoruz ki sizin memnuniyetiniz tavsiye yöntemi ile bize yeni müşteriler katarken hazırladığımız eşsiz tasarımlar ile de sizin müşterileriniz tarafından dikkatimizi üzerimize çekiyoruz. Kısacası biz sizi kazandırırken dolaylı yoldan kendimizin de kazanmasına destek oluyoruz.

Web siteleri teslim edilmeden önce İOS, Android gibi mobil işletim sistemlerine ait tarayıcılar ve Microsoft Edge, Chrome, Firefox ve Opera popüler tarayıcılardan test edilmektedir. Aynı zamanda farklı ekran çözünürlüklerine ait cihazlardan da gerekli testler yapılmadan tarafınıza sunulmamaktadır.

İzmit Web Site Tasarım Planlama Süreci

  • İlk olarak neler yapılması gerektiği planlanır, anahtar kelime analizi sağlanır özellikle yerel konumlandırmaya uygun rakip analizi sağlanır.
  • Web sitenize en uygun WordPress temasına karar verilir. Eğer online satış sitesi yapılacaksa gerekli durumlarda OpenCart sistemlere de baş vurulmaktadır.
  • Hazırlık sürecine başlarken uygun görsel, uygun içerik ile zenginleştirme çalışmaları ile birlikte tasarım süreci başlatılır.
  • Her yapılacak olan site için tasarım süreci değişmektedir. Belirtilen süre içinde tasarım teslim edilir.

Web Site Tasarım Planları

Eğer bir web tasarımı yaptırmak istiyorsanız,
bize danışmadan kesinlikte tasarım yaptırmayın.

Sınırsız Hosting

Profesyonel web tasarım ajansı olarak tüm tasarladığımız web sitelerinde sınırsız hosting kullanıyor limitleri kaldırıyoruz.

SEO Uyumlu Tasarım

Tasarımını yaptığımız tüm web sitelerini arama motorlarının istekleri doğrultusunda SEO uyumlu olarak hazırlıyoruz.

Hediye Domain

Web tasarımını bize yaptıran tüm müşterilerimizin ilk yıl domainini hediye olarak biz alıyor sizlere ekstra maliyet çıkartmıyoruz.

Mobil Uyumlu Tasarım

Site tasarımı yaparken mobil uyumluluk testlerini sonuna kadar uyguluyor her web sitesini Responsive olarak tasarlıyoruz.

Google Kaydı

Web tasarımını yaptığımız her sitenin Google kaydını biz yapıyor Analytics veri panelini hazırlıyoruz.

Web Site Hızlandırma

Hazırladığımız web sitelerini hızlandırmak için gerekli eklentileri kuruyor. Standart ayarlamaları tamamlıyoruz.

En Son Makaleler

Önem verdiğiniz konularda harekete geçmeye ilham veren, fikir ve düşüncelerinizi arttıracak makaleler, kişisel düşünceler ve fikirler için blogumuzu keşfedin.

(Heading) H Etiketi Nedir? Nasıl Kullanılır?

H Etiketi Nedir? Nasıl Kullanılır? sorusunu uzun zamandır web tasarım ve içerik üretimine yeni başlayanlardan almaktayım. Bu konuda bir içerik […]

WordPress Hosting Taşıma Nasıl Yapılır?

WordPress hosting taşıma işlemi bir çok kişi için zor ve karmaşık bir işlem gibi gözükse de biz bu taşıma işlemini […]

WordPress Admin Panel Logosunu Değiştirme

WordPress admin panel logosunu değiştirme işlemi sanılanın aksine oldukça basit bir işlemdir. Gerek ufak bir kod ile yapılabilen bu değişiklik […]