İzmit SEO Uzmanı

İzmit SEO uzmanı MtcYazılım aracılığı ile sitenizi daha görünür kılarak Arama Motorlarında daha üst sıralara çıkmaz istemez misiniz? Potansiyel müşterilere veya internet kullanıcılarına ulaşmanın tek yolu SEO Optimizasyondan geçer. Gelin sıra dışı çözümlerimizle sizleri tanıştıralım.
Hemen Bilgi Alın

İzmit Seo Optimizasyon

SEO Optimizasyon Search Engine Optimization kelimelerinin kısaltılmışıdır. Türkçe anlamı ise Arama Motoru Optimizasyonu olarak değerlendirilmektedir. Google dünya pazarında en çok kullanılan arama motorudur ve kuralları da kendi belirler. Dünya üzerinde yaklaşık 2 milyar sitenin bulunduğunu göz önüne alırsak sitelerinde belli bir algoritma ile listelendiğini bilmemiz gerekir. Ben yaptım bitti mantığı ile bakan herkes bu konuda yanılır.

Matematiksel olarak her web sitesinin yaklaşık 2 milyar rakibi bulunmaktadır. Yapılan işe, şirket büyüklüğü ve markalaşmaya göre değişiklik gösterse bile kendi ülkemizde milyon, şehrimizde ise binlerce rakibimizin olduğu unutulmamalıdır.

Kurduracağımız veya kurulan site bir marke ise genel eğer kendi şehrimiz veya ilçemizde hizmet veren bir işletme ise lokal SEO devreye girmektedir. Biz İzmit SEO hizmetlerinde lokal SEO işlemlerini kullanarak yakın çevremizdeki potansiyel müşterilerin dikkatini çekmeye çalışırken gerekli durumlarda genel SEO çalışmalarına da yer vermekteyiz.

İzmit SEO İşlemleri

Her ne kadar çalışmalarımız 2 yönlü olarak değerlendirilse de SEO sürekli olarak takip edilmesi gereken, sıralamayı yakından etkileyen, sürekli ve bitmek bilmez yükseliş için önemlidir. Gerekli durumlarda ve müşterinin isteğine göre çalışmalarımız tek seferlik, aylık veya daha uzun vade de değerlendirilebilmektedir.

Önemli olan bir uzman yani bizim gözümüzle neler yapılabileceği raporlandıktan sonra sizin vereceğiniz karardır. Biz İzmit SEO çalışmaları yürütürken sadece kendi müşterilerimizin yani sizlerin rakiplerinizin önene geçmenizi ve uzun süreler bu başarıyı birlikte yürütmeyi hedefliyoruz.

İzmit SEO Sürecimiz

İzmit SEO optimizasyon sürecinde ilk olarak sitenizin arama motorları ile uyumluluğuna dikkat edilir. Siteniz arama motorlarının istediği şekilde tasarlanmış mı, mobil uyumluluk testleri yapılmış mı, içerik ve resimler SEO ya uygun mu gibi bir çok kriter değerlendirilir.

Düzgün hazırlanmış olan kriterlerin üzerleri çizilirken yapılması gereken iyileştirmeler rapor halinde sizlere sunulur. SEO işlemleri tamamen siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda yürütülür. Hiç bir müşterimiz direk iç veya dış SEO yaptırmak zorunda değildir. Biz önerilerimizi dile getiririz sizler ne isterseniz biz sadece onu gerçekleştiririz.

İç SEO işlemleri

İç arama motoru optimizasyon işlemlerinde ilk olarak meta verilerine dikkat edilir, başlıklar, etiketler, görseller, görsel alt yazıları, içerik, link yapısı, anahtar kelime yoğunluğu H taglarının kullanımı gibi bir çok kriter incelenirken domain yaşı kalan domain süresi ve hosting hız değerleri de göz önüne alınır.

Dış SEO işlemleri

Arama motorunda yükselme işlemlerinin büyük bölümü backlink oluşturmaktan geçer. İnternet üzerinde sözde ücretsiz backlink verdiğini söyleyen sitelerden gelen linklerin çoğu zararlı yönlendirme olarak adlandırılır. Google tarafında olumlu karşılanmayarak sitenizin aşağılara düşmesine neden olur.

Tavsiyem bu tarz yerlerden uzak durmanızdır. Biz dış backlink çalışmalarını da 2 farklı şekilde yürütüyoruz. Birincisi Yorum backlink ikincisi ise kısa metinler arasında sitenize gönderilen linklerdir. Backlink’in ne işe yaradığını merak ediyorsanız hemen alt tarafta bu merakınızı gideren kısa metnimizi bulacaksınız.

İzmit Dış SEO

Dış SEO çalışmaları arasında bulunan backlink aslına bakarsanız bir nevi reklamdır. Örneğin Facebook sayfa, grup veya profilinizden paylaştığınız bir web sitesi o siteye backlink kazandırmaktadır. Şuan biz Facebook a bir backlink kazandırmış olduk.

Çünkü ana sayfasına bir bağlantı verdik. Google ise bizim verdiğimiz bu linkli gördü ve şu şekilde değerlendirme aldı. Demek ki bu Facebook önemli bir site, insanlar buna link veriyorlar, bu site güzel işler başarıyor mantığını kullanarak Facebook’ a bir otorite sağladı ve benzer sitelerden daha değerli kıldı.

Sizin siteniz içinde bu geçerli. Doğru şekilde yapılacak çalışmalar sizin web sitenizi de rakiplerinizden daha değerli kılacak ve sizin sitenize de bir otorite sağlayacak. Buda zaman içerisinde rakiplerinizin önüne geçmenize yardımcı olacak. Tabi bu bir iki tane link ile olacak bir şey değildir.

Ciddi ve zaman alan çalışmalar gerektirir ve şunu mutlaka bilmek gerekir. Biz çalışmaları arama motorlarının istediği şekilde yürütüyor yapılan çalışmanın raporlarını sizlere gönderiyoruz. Fakat nihai kararı arama motorları verir. Yani kesinlikle garantisi olmayan bir süreçtir.

Yükseliş %100 olarak yaşanır. Ancak kaç çalışma ile istenen düzeye geleceği asla belli değildir. Dış SEO çalışmalarımız hakkında daha detaylı Backlink sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hala Web Siteniz Yok Mu?

Web tasarımı bir lüks değil ihtiyaçtır. Çevrenizde bulunan ama sizi tanımayan kişilere ulaşmak ise daha fazla kazanç kapısıdır.
Hemen Teklif Alın

İzmit SEO Backlink Uzmanı

İzmit SEO hizmetleri içerisinde sadece sizleri düşünerek hareket edip en uygun fiyatları sizlere sunuyoruz. Her bütçeye uygun dış link çözümlerimizle sizlerin web sitelerini harekete geçiriyoruz.

Her türlü İzmit SEO projeniz için bizden bilgi almadan kimse ile çalışmamanızı rica ediyoruz. Bizden hizmet almak zorunda değilsiniz. Ama daha sonra üzülmemek için bizden bilgi alabilir bu bilgi ışığında kararınızı verebilirsiniz. Web tasarım ve SEO konularında bilgi almak için 0532 313 79 97 numaralı iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Biz size zaman ayırıp bilgi vermekten, sizinle tanışmaktan mutluluk duyarız.

İzmit web tasarım firması MtcYazılım ile siz hayal edin biz kafanızdaki web site tasarımını gerçeğe dönüştürelim. Web sitesi oluşturmak yarınlarda daha fazla kazanmaya yönelik atılan sağlam bir adımdır.

Fikirlerinizi, düşüncelerinizi, ürün ve hizmetlerinizi dijital ortama taşımak ve milyonlarca potansiyel internet kullanıcısına ulaştırmaktır. Peki siz milyonlara hükmeden bu dijital ortama girmeye hazır mısınız?

En Son Makaleler

Önem verdiğiniz konularda harekete geçmeye ilham veren, fikir ve düşüncelerinizi arttıracak makaleler, kişisel düşünceler ve fikirler için blogumuzu keşfedin.

(Heading) H Etiketi Nedir? Nasıl Kullanılır?

H Etiketi Nedir? Nasıl Kullanılır? sorusunu uzun zamandır web tasarım ve içerik üretimine yeni başlayanlardan almaktayım. Bu konuda bir içerik […]

WordPress Hosting Taşıma Nasıl Yapılır?

WordPress hosting taşıma işlemi bir çok kişi için zor ve karmaşık bir işlem gibi gözükse de biz bu taşıma işlemini […]

WordPress Admin Panel Logosunu Değiştirme

WordPress admin panel logosunu değiştirme işlemi sanılanın aksine oldukça basit bir işlemdir. Gerek ufak bir kod ile yapılabilen bu değişiklik […]