Çanakkale Web Tasarım ve SEO Hizmetleri

Çanakkale Web Tasarım ve SEO hizmetini sunan ajansımızdan firmanız veya şahsınız için en profesyonel çözümler. Kurumsal, kişisel, blog, internet mağazası ve e-ticaret web tasarım çözümlerine ilaveten Çanakkale SEO ve Backlink çözümleri ile MtcYazılım her an yanınızda.
Hemen Bilgi Alın

Çanakkale Web Tasarım

Çanakkale WEB tasarım hizmetleri başta olmak üzere güzel ülkemizin her il ve ilçesine dijital ajans hizmeti sunan başarılı ve serbest çalışabilen ekibiz. Web sitenizi en hızlı ve en uygun çözümlerle geliştirici ve SEO uzmanları ile birlikte oluşturuyoruz. Çanakkale Web Tasarım hizmetleri ile birlikte  Çanakkale SEO hizmetlerini başarılı bir şekilde yürüten ajansımız, sizden gelen talepler üzerine benzersiz projelere imza atmaktadır. Bu oluşumları hazırlarken kendi bünyemize bağlı dijital ajansları ve ekip arkadaşlarımızı kullanıyor ortak bir şekilde sitenizi hazırlıyor ve geliştiriyoruz.

Biz çok büyük bir ekibiz ve klasmanımızda en uygun fiyatları uyguladığımızı söyleyebiliriz. Web tasarımının ilk önce görünüm ile sonrada kullanılan içerik ve materyallerle erişebilir olduğunu çok iyi biliyoruz. Web sitesinin nasıl göründüğünü dikkate alarak ziyaretçilere neler verdiği ile de yakında ilgileniyoruz. Web sitesi tasarımı yaparken tüm sayfaları site haritası yapısı ile görünür kılıyoruz. Her sayfanın düzenini net bir şekilde ayarlarken önemli noktaları ön plana çıkarıyor renk uyumuna, yazı tipi ve büyüklüğüne dikkat ediyoruz.

Çanakkale Web Tasarım

Çanakkale Web Tasarım hizmetlerinde uygun ve profesyonel çözümler arıyorsanız en doğru yerdesiniz. Bizi hemen arayın web tasarımınıza bugün başlayalım.

Çanakkale SEO

Çanakkale SEO Optimizasyon hizmetleri genelinde web sitenizin metriklerini arama motorlarının istediği şekilde düzenliyor ve sitenizin hızını arttırıyoruz.

Çanakkale Backlink

Çanakkale Backlink paketleri hizmetimiz aracılığı ile web sitenize binlerce dış link gönderiyoruz. Bu sayede sitenizin arama motorlarında yükselişini sağlıyoruz.

Çanakkale Web Tasarım ve SEO Hizmetleri

20 Yıl önce çıktığımız bu yolda bir çok sorun ile karşılaşmış olsak da her sorunu hedefe ulaşan bir basamak olarak değerlendirdik. Her sorunu ise alınması gereken bir tecrübe olarak bildik ve bu günlere sizlerle birlikte geldik. Çanakkale WEB tasarım hizmetleri için Web deneyimimizi arttırırken SEO, Dijital pazarlama, E-ticaret ve sosyal medya ekibimizle en güzel projelere imza attık. Bu projelerde 20 yıl içerisinde her gün büyürken kapanma riski ile iç içe olan firmaların dahi zaman içerisinde büyümesine destek verdik.

Çanakkale Web Tasarım ve SEO

Bir siteyi tasarlarken sadece kullanıcı deneyimi ve kullanıcı dostu olmasına sebep olan şeyleri değil Google gibi arama motorlarında da ön planlarda olması için gerekli şeylerin yapılması gerektiğini de çok iyi biliyoruz ve tasarımlarımızın tamamını bu yönde düzenliyoruz. Çanakkale içerisindeki işletme, kişi, kurum, şahıs, esnaf gibi kazanmaya ve dolaylı olarak kazandırmaya yönelik yapılacak çalışmaları karşılıklı olarak sürdürülebilir kılarak karşılıklı olarak kazanma hazır mısınız?

Çanakkale Web Tasarım ve SEO Hizmet Sürecimiz

Hazırladığımız tüm Web siteleri, görünüm, kullanıcı deneyimi ve hazırlanan alt yapısıyla müşteriye tamamen özel hazırlanmaktadır. Hiçbir tasarımımızda kopyala yapıştır gibi basit yollara baş vurulmamaktadır. Buna ilaveten tüm internet sitesi tasarımlarımızda özellikle arama motorlarının getirdiği erişim standartları kullanılmaktadır. Web siteleri teslim edilmeden önce İOS, Android gibi mobil işletim sistemlerine ait tarayıcılar ve Microsoft Edge, Chrome, Firefox ve Opera popüler tarayıcılardan test edilmektedir. Aynı zamanda farklı ekran çözünürlüklerine ait cihazlardan da gerekli testler yapılmadan tarafınıza sunulmamaktadır.

Planlama: İlk olarak neler yapılması gerektiği planlanır, anahtar kelime analizi sağlanır özellikle yerel konumlandırmaya uygun rakip analizi sağlanır.

Tasarım: Web sitenize en uygun WordPress temasına karar verilir. Eğer online satış sitesi yapılacaksa gerekli durumlarda OpenCart sistemlere de baş vurulmaktadır.

Gelişim: Hazırlık sürecine başlarken uygun görsel, uygun içerik ile zenginleştirme çalışmaları ile birlikte tasarım süreci başlatılır.

Tasarım Süreci: Her yapılacak olan site için tasarım süreci değişmektedir. Süreç size baştan belirtilir. Belirtilen süre içinde tasarım teslim edilir.

Hala Web Siteniz Yok Mu?

Web tasarımı bir lüks değil ihtiyaçtır. Çevrenizde bulunan ama sizi tanımayan kişilere ulaşmak ise daha fazla kazanç kapısıdır.
Hemen Teklif Alın

Çanakkale WEB tasarım ve SEO kampanyası

Bir Web sitesinden herkesin beklentisi ayrıdır. Siteyi yaptıran önce görselliğe sonra sıralamaya bakar. Kullanan kişi görsellik ve sitede verilen bilgilere aynı zamanda bu bilgiye erişime bakar. Sitenizi listeleyecek olan arama motorları sitenizin güncelliğine, ilgilenilmesine, kod düzenine ve içeriğinin kalitesine bakar. Kaliteli ve işini bilen bir tasarımcı ise bu bakılan özelliklerin hepsinin aynı yerde toplanmasına özen gösterir.

Günümüzde bu tarz tasarımcı bulmanın zor olduğunu ve bir çok kişinin kötü niyetli yaklaştığını bilmenizi isteriz. Bir çok sözde tasarımcı bir kerelik iş yapar, tek seferlik çalışır. Sizin siteniz bittiği anda sizinle işi biter ve sizden bir kazanç olmayacağı için sizinle ilgiyi keser. Aynı zamanda bir iki gün içerisinde size tasarım hazırlar ki böyle bir site site değildir. Emek vermeden hiç bir şey olmaz. Piyasanın çok altında fiyatlarla tasarım yaptığını iddia eder ortada bir site görünür ama ona site demek içinde bir çok şahide ihtiyaç olduğu da bilinmelidir.

Bizim çalışmalarımız da iş çok daha farklıdır. Ortalama olarak bir kurumsal site 1 haftada çıkartılır. Sitenin planlanması, hazırlıkları, içerisin belirlenmesi, kurulması, ekran ve SEO ayarlarının yapılması, SEO kurallarına uygun makale üretimiz, dizilimi, dizaynı hepsi zaman alan süreçlerdir. Tasarımlarımızda odak belirleriz, rahat gezinebilirlik sağlar, boş ve gereksiz ayrıntıdan uzak dururuz. Herkes direk sonuca ulaşmak ister ve biz de sonuç odaklı çalışmalar yaparız ki hazırladığımız projelerden bire bir yararlanmak isteyen danışanlarımızın olduğu da referanslarımızla sabittir. İsterseniz daha detaylı bilgi için Web Tasarım Referansları sayfasını detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Hazırladığımız her Web sitesi özel bir istek olmadığı sürece birbirinden farklı görünümler, eşsiz içerik ve kullanıcı deneyimi, size özel makale ve kelimelerle markanızı yansıtacak şekilde hazırlanır. Web siteniz zaman içerisinde potansiyel ziyaretçilerinizi çekerek yeni takipçiler ve yeni müşteriler kazandıracaktır. Arayın düşüncelerinizi ve projelerinizi bizimle paylaşın siz hayal edin biz gerçekleştirelim üstelik tasarım segmentimize en uygun fiyatlarıyla.

Referanslarımızı Arayabilirsiniz

Biz yaptığımız işin sonuna kadar arkasında duruyoruz. Bu nedenle bazı projelerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Arayın bizim hakkımızda bilgi alın içinizi rahatlatın.
Referanslarımız

Çanakkale Web Tasarımı ve SEO Hizmeti

Çanakkale Kurumsal Web sitesi projeleri, sizin ihtiyaçlarınızı belirleyerek hedeflerinize ulaşmanız için özenle hazırlanmaktadır. Bizim hedefimiz ise sizi rakiplerinizden ayırarak profesyonel düşünen, imaj sahibi, profesyonel markalı bir Web Site tasarımı sunmaktır. Tüm sitenizi SEO uyumlu hazırladığımız gibi özel Çanakkale SEO hizmeti ile de taçlandırarak zirveyi zorlamanızdır. Ön sayfalara çıkmanız için gerekli olan SEO hizmeti Backlink Paketleri ile karşılanmaktadır.

Uyumluluk: Tasımlarımız tamamen mobil uyumlu olmakta birlikte gerek akıllı telefonlar gerekse tabletlerden görüntülenebilmektedir. Aynı zamanda farklı boy, tür ve işletim sistemine sahip bilgisayarlar ile de kusursuz uyumludur.

Teknoloji: Hazırladığımız web sitelerinin büyük bölümün tüm dünya üzerinde kullanılan web yazılımlarının %38 ini kapsayan WordPress içerik yönetim sistemi ile hazırlanmaktadır.

Güncelleme: Admin panelli yazılımlar sayesinde gerekli güncellemeler tarafınızdan dahi yapılabilir. İstenilmesi dahilinde ücretsiz olarak kısa bir panel eğitimi tarafınıza sunulmaktadır.

Google odaklı tasarım: Google şüphesiz dünya üzerinde binlercesi içinden en yaygın olarak kullanılan arama motorudur. Diğer bütün arama motorları birleşse dahi Google’ ın yanından dahi geçmesi mümkün değildir. Bu sebeple tüm tasarımlarımız Google odaklı hazırlanır.

Çanakkale WEB Site tasarımı ve SEO ile sınırları zorlayın

Öncelikle şu unutulmamalıdır. Sizin yaptıracağınız site koskoca kumsaldaki bir kum tanesidir. Sizin siteniz benzeri milyonlarca site vardır. Gerek geçmişte kurulmuş gerekse gelecekte kurulan bu sitelerin arasından çıkıp ön saflara yükselmek zaman ve düzenli çalışma gerektirir. Biz web sitelerini SEO uyumlu olarak hazırlarken sizin tasarımınızın yükselişe geçmesi için gerekli alt yapıyı hazırlıyoruz. Bundan sonrası ise sürekli bağlantı da kalmak ve güncel olmaktan geçiyor.

Daha hızlı yükseliş için size özel paket çözümler sunuyor ve sürekli olarak Google güncellemelerini, değişen algoritma yapısını inceliyoruz. Çanakkale başta olmak üzere tüm Türkiye geneline Web Tasarım ve SEO hizmetlerini verirken önce sizin ön plana çıkmanıza, sizin sayeniz de bizim de yeni müşteriler ile tanışmamıza destek veriyoruz.

Şimdi bu işte ne kadar başarılı olduğumuzu size kanıtlayalım.

Bizi nereden ve nasıl buldunuz bir düşünün. Arama motoruna girdiniz Web Tasarım,  Çanakkale Web Tasarım veya  Çanakkale SEO yazdınız. Ve ilk sayfalarda bizimle karşılaştınız. Biz sesimizi reklamsız bir şekilde size duruyduk ve bizi buldunuz. Herkes aradığı ürün, hizmet veya bilgiye bu şekilde ulaşıyor. Özellikle yerel aramalar ise daha ön planda oluyor. Peki siz neden ilk olarak bölgenizdeki size ihtiyacı olan kişilere görünür olmayasınız?

Biz yaptığımız Çanakkale SEO çalışmaları ile zaman içerisinde web sitenizi en ön planlara getirmek için canla başla savaşıyoruz. Tüm bunları yaparken de en minimal rakamlarla çalışıyor sürekli kampanyalı hizmeti sizlere sunuyoruz. Hani sürümden kazanmak diye bir söz var hepiniz bilirsiniz işte tam olarak bu şekilde çalışıyor arkamızda bulunan koca ekibe her gün yeni projeler veriyor her proje için özel tasarımcı görevlendiriyoruz. Sizi düşündüğümüz için sitenizi tasarlarken tek kişiyi sadece sizin işinize odaklıyoruz.

Her işletme için SEO uyumlu Web siteleri tasarlıyoruz.

Web tasarımında önemle yürütülmesi gereken 3 unsur bulunmaktadır. Web Yazılım, Web site içerik yazarlığı veya içerik üretimi ve SEO biz bu üç unsuru aynı anda yürütüyor başarı performansını arttırırken maliyetleri düşürüyoruz. Biz Çanakkale Web tasarım ve SEO hizmetleri konusunda sizi düşünen, sizin için çalışan ve her zaman arkanızda duran uzman bir kadroyuz.

Her türlü Web projeniz için bizden bilgi almadan kimse ile çalışmamanızı rica ediyoruz. Bizden hizmet almak zorunda değilsiniz. Ama daha sonra üzülmemek için bizden bilgi alabilir bu bilgi ışığında kararınızı verebilirsiniz. Bize Web tasarım ve SEO konularında bilgi almak için 0532 313 79 97 numaralı iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Biz size zaman ayırıp bilgi vermekten, sizinle tanışmaktan mutluluk duyarız.

Web Site Tasarım Planları

Eğer bir web tasarımı yaptırmak istiyorsanız,
bize danışmadan kesinlikte tasarım yaptırmayın.

Sınırsız Hosting

Profesyonel web tasarım ajansı olarak tüm tasarladığımız web sitelerinde sınırsız hosting kullanıyor limitleri kaldırıyoruz.

SEO Uyumlu Tasarım

Tasarımını yaptığımız tüm web sitelerini arama motorlarının istekleri doğrultusunda SEO uyumlu olarak hazırlıyoruz.

Hediye Domain

Web tasarımını bize yaptıran tüm müşterilerimizin ilk yıl domainini hediye olarak biz alıyor sizlere ekstra maliyet çıkartmıyoruz.

Mobil Uyumlu Tasarım

Site tasarımı yaparken mobil uyumluluk testlerini sonuna kadar uyguluyor her web sitesini Responsive olarak tasarlıyoruz.

Google Kaydı

Web tasarımını yaptığımız her sitenin Google kaydını biz yapıyor Analytics veri panelini hazırlıyoruz.

Web Site Hızlandırma

Hazırladığımız web sitelerini hızlandırmak için gerekli eklentileri kuruyor. Standart ayarlamaları tamamlıyoruz.

En Son Makaleler

Önem verdiğiniz konularda harekete geçmeye ilham veren, fikir ve düşüncelerinizi arttıracak makaleler, kişisel düşünceler ve fikirler için blogumuzu keşfedin.

(Heading) H Etiketi Nedir? Nasıl Kullanılır?

H Etiketi Nedir? Nasıl Kullanılır? sorusunu uzun zamandır web tasarım ve içerik üretimine yeni başlayanlardan almaktayım. Bu konuda bir içerik […]

WordPress Hosting Taşıma Nasıl Yapılır?

WordPress hosting taşıma işlemi bir çok kişi için zor ve karmaşık bir işlem gibi gözükse de biz bu taşıma işlemini […]

WordPress Admin Panel Logosunu Değiştirme

WordPress admin panel logosunu değiştirme işlemi sanılanın aksine oldukça basit bir işlemdir. Gerek ufak bir kod ile yapılabilen bu değişiklik […]